Новак
Место Акции 3M 1600T Водоотпорен Автомобил Двострано Само Лепило Јп Пена Лента 20mm круг

Место Акции 3M 1600T Водоотпорен Автомобил Двострано Само Лепило Јп Пена Лента 20mm круг

Достапност: Залиха
DEN 2304.00


место акции 3 M 1600 T Водоотпорен Автомобил Двострано Само Лепило Јп Пена Лента 20mm круг
Карактеристики :
1. Висок кохезија, Голема холдинг моќ
2. Добар Времето отпор и стареењето на отпор
3. Добро сечење и дупчење перформанси
4.Добра структурна полиетилен пена сила да го издржат тешки вчитување и груби пилинг.
5.Glassine хартија, лагер
Предност
1. Дебел, двострано ЈП пена лента, притисок чувствителни лепило, покривање со ослободување на хартија и пластична фолија.
2. Висок лепило, одлични перформанси за вибрации и анти-крек, добро времето отпор, анти-хемикалии и др.
3. Добра изолација и buffering.
бренд 3 M модел 1600 T дијаметар 20 MM круг дебелина 1 MM боја бела пакување 1000pcs/торба
Пакување детали : оригинално пакување или како по ваше барање
Испорака детали за : За превозот курир, има DHL, Fed Ex, UPS-от, ТНТ, EMS, Aramex или други couriers, ние ќе испраќање стоки со некој од couriers. Ако ви доделите курир, ве молиме контактирајте со нас пред цел е потврдено. Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат.

Параметрите на стоката

Тип:
Лента
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
1600T
is_customized:
Yes
Материјал:
PE
Големина:
20MM
Примена:
Sthick

Подобро ви се допаѓа

Тоа може да се користи за да се поврзе до 600 V подолу жица и кабел конектор, марк земјата, направи двабоја

Во многу ситуации, тие може да го замени заковки, место завари, течни лепила и други постојани сврзувачк

Водоотпорен Силикони Перформанси Поправка На Лента Сврзување Спасување Само Спојување Жица Црево Црна

На 20 милиони Должина 6mm Ширина Лепило Бакарна Фолија Лента EMI Оклопна Гитара Голтка и Полжав Electromagnet Бари

Бесплатен превозот Мобилен Телефон на Поправка Алатки за Полнење Spudger Pry Отворање Алатка Шрафцигер Сет

Го заменува завртки и studs за различни постојан знак монтажа апликацииПридава на различни ѕидни површин

081910300 степен60~280 степенКликнетеБрој 903 UL0 Ние ќе ви обезбедиме нашата најдобра услуга со вас да ги реши си

Го заменува завртки и studs за различни постојан знак монтажа апликацииПридава на различни ѕидни површин

* Флексибилен и conformable Услуга Политика ЖалбаКонтактирајте не директно.Дефект во рамките на Гарантниот п

Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Нарачки обработени на

• Наведени под УЛ 746 C.Електрични лента : 3 M1350,1318,74,56,33+,1500,1600 и не на.Примена• Стакло• Метал• Неколку сред

3m 1.5 м Црна Силиконска Лента Водоотпорен Поправка Сврзување Запечатување Ленти Спасување Само Лепило С

Бесплатен Превозот 3000pcs / кутија 11.2mmx5.1mm 3 M Круг Јасно (8) Гумени Нозе SJ5303 Bumpon Лепило Браник Подлогабренд : 3

Се изразат преку DHL,Fed Ex,ТНТ,EMS,UPSот и Сингапур Пост Тоа само ве однесе 30 секунди.TACONIC Лента 10 компјутери /

Модел : силна 1020 KC црнаСпецификација : 18mm ширина, 20 двор должинаЖица подигнат лента / PVC изолација лента /

3мм*50m Црна Двојно Двострано Лепливи Ленти за Мобилен Телефон со Екран на Допир за Поправка Налепница Ле

Модел : Автомобил Крпа Лента (51026)Спецификација : широк 19 MM* долго 25 M* дебела 0.26 MMТемпература отпор : 60 на 150

Scroll