Новак
КЕВИН Креативни Жените Види Кристал Домот Едноставна Види Црн Нерѓосувачки Челик Мода Аналогни Кварц Зглоб Види на Часовникот Relogio

КЕВИН Креативни Жените Види Кристал Домот Едноставна Види Црн Нерѓосувачки Челик Мода Аналогни Кварц Зглоб Види на Часовникот

Достапност: Залиха
DEN 240.00
DEN 399.36


Карактеристики На Производот :
Бренд : КЕВИН
Движење : Кварц
Види Дијаметар : За 4.0 cm
Случај Дебелина : Околу 1.2 см
Бендот Материјал : Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина : 20 mm
Вкупна Должина : Околу 21 см
Answer : ___________________________ Note : Не е водоотпорен, ве молиме да не го носат кога ќе пливаат или допрете вода!
Пакет Содржина :
1 x Види

Параметрите на стоката

Бренд Име:
КЕВИН
Пол:
Жените
Стил:
едноставна
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
21cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Функција:
Никој
Dial Дијаметар:
40mm
Број На Модел На:
W170901-1
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
12mm
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
дизајн:
Креативни Кол Зглоб Види
Својства :
Најдобар Подарок За Мажите

Подобро ви се допаѓа

Важно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега Но, некои опис

77 мода поставите дизајн ,производство ,продажба, како еден ,изградена во professianalпроизводство на различни

Топла Продаде 2016 Година Автоматски се Види Жени Победник Бренд Watch Fashion Луксузен Бренд Рака Спорт Механи

Модел : G8125 женски моделВиди движење : ѕвездите мултифункција автоматски механички движењеВиди материј

Ние не прифаќаме било каква форма на премијата, ќе се применуваат за ниска цена отстапки, во продавница,

Dial Прозорец Материјал Тип : HardlexDial Материјал : АлуминиумскиБендот Материјал : Кожа СТПДвижење : КварцБен

2 см Бенд Ширина : 1.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 5 За да дознаете повеќе за плаќање

2017 SKMEI Луксузен Бренд Жени Воени Спортови Мода Обичните Часовници Дигитален LED рачни часовници Reloj Mujer Relo

CASIMA Жените Часовници Водоотпорен Модни Дами Кожа Кристал Злато Кварц Зглоб Види на Часовникот Жена 2018 Sa

Важно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега Но, некои опис

ако сакате да се одржи голема цел,можете да не контактирате преку емаил или trademessage.П : Ако јас не ја прими

Кожа Бенд Аналогни Кварц Мода Зглоб ВидиФункција : 100% сосема нов и висок квалитетКласичен изглед, оваа м

Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е уредна и валидна .Дали има некој царина?Обично ние ќе се

Ние ќе се базира на различни земји за да одговара на оптимален режим на транспорт, да се обезбеди дека тр

5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0 За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме об

П : не Прави никаква гаранција за стоката?A : Да,доколку постои било каков квалитет проблем за стоката,мор

Реконструкцијата ќе биде : 1 Ние никогаш не ги споделите нашата компанија информации за вашите клиенти...

CONTENA Врвот Бренд на Луксузни Види Жените се Зголеми Златни Часовници Кварц Види Дами Луксузни Кристал В

Scroll