Новак
Жешка линија Игри Конкуренција/перформанси на ниво на глувчето нозе глувчето лизгалки за Razer Abyssus (2014 Издание) Глувчето Нозе бесплатен превозот

Жешка линија Игри Конкуренција/перформанси на ниво на глувчето нозе глувчето лизгалки за Razer Abyssus (2014 Издание) Глувчето

Достапност: Залиха
DEN 213.00
DEN 239.52


- Намалување на триењето помеѓу глувчето и mouse pad предизвикано од движење, се постигне ефектот на одржување.
Карактеристики На Производот :
Некогаш чувствував уморен од вашиот глушец не плови мазна доволно?
Време е да го промените вашиот глувчето за нозете за екстра дека планирам да ги зголемите вашите перформанси во игра. Откако ќе се користи по лепење на глувчето за долго време, тоа се уште може да се одделуваат целосно без неисправни за џвакање.
Жешка линија Игри Конкуренција/перформанси на ниво на глувчето нозе глувчето лизгалки за Razer Abyssus (2014 Издание) Глувчето Нозе бесплатен превозот
Почитувани купувачот, ние мора 8 видови на овој производ за вашиот избор
Ако ви треба "1 сет за 0,6 мм перформанси на ниво на глувчето нозе", ве молиме изберете "Бели"
Ако ви треба "2 поставува 0.6 mm перформанси на ниво на глувчето нозе", ве молиме изберете "Црно"
Ако ви треба "2 поставува 0.28 mm перформанси на ниво на глувчето нозе", ве молиме изберете "Red"
Ве молиме имајте во предвид : Ние, само користење на бои "бела, црна, зелена, црвена" да се направи договор за да можете да нарачате, всушност без оглед на тоа што "боја" ќе ги нарачате, ќе го добиете и црна глувчето нозе.
- Што имаат карактеристики на не-лепило, голема мазност и висок носат-отпор.
_gsrx_vers_568 (ГШ 6.
- Целата серија на лепак линија е произведен од страна на жешка линија Игри сопствено производство.
- Работата на глувчето ролери е толку намерно и внимателно особено поднесување до работ на chamfering дека тоа може да се избегне несреќа scuffing глувчето за ролери ефикасно.
- Висок Квалитет!Препорачливо!
- Посебни високо полимерни композити.28 mm перформанси на ниво на глувчето нозе", ве молиме изберете "Зелена"
Ако ви треба "4 поставува 0.
- Тоа во голема мера ќе се зголеми рамномерност помеѓу глувчето и mouse pad по користење, ви овозможи да се доживее чувство на слободно летање.

Параметрите на стоката

боја:
Бела, Црна, Зелена, Црвена
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
глувчето лизгалки за Razer Abyssus
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Тефлон
Стил:
глувчето лизгалки

Подобро ви се допаѓа

2 ММ или така Ви препорачуваме употреба лента да се измери стандард за мерење на дебелина За грешка : бид

1.Mouse Pad Големина : различни големи димензии опции Дебелина : 23мм 2.Mouse pad Верзија се : Брзина верзија 3.Глувч

Нашата цел е задоволството на клиентите!7.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве моли

Во повеќето случаи, international shipping зема околу 1025 работни дена(речиси 1month) Одговор во рок од 24hours(Работно вре

Персоналните Круг Mouse Pad Печатени Mandala Слон Шема Не се Лизга Гумени Удобно Кориснички Компјутерски Глуше

Мермер Глувчето Мат Прилагодено Трајни Не се Лизга Гумени Круг Gaming Mouse Pad Глувчето Мат за Професионални

(3) гума мирис проблем : без вкус, тоа не е гума, гума производи од нашата фабрика подлошки се без мирис, не

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Функција : може да се мијат Антил

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.99 / парче НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО З

Висок Квалитет!Препорачливо! Посебни високо полимерни композити. Тоа во голема мера ќе се зголеми рамн

15 mm, мала големина долго ширина на плус или минус отстапување од 23 милиметри.Забелешка 1.Mouse Pad Бренд : Mairuig

Scroll