Новак
Lamya Секси Висока Ниска Елегантен Вечер Партија Фустани Принцеза vestido де феста Чипка Плус Големина Кратко Пред Долго Назад Fromal Gown

Lamya Секси Висока Ниска Елегантен Вечер Партија Фустани Принцеза vestido де феста Чипка Плус Големина Кратко Пред Долго Назад

Достапност: Залиха
DEN 3359.00
DEN 3359.04


Параметрите на стоката

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
Асиметрични
Моден Елемент:
едноставна
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
EV3284
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Бренд Име:
Lamya
Деколте:
Брод Вратот
Ткаенина Тип:
tulle
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Чипка,Appliques,Sashes
is_customized:
Yes
Половината:
Природни

Подобро ви се допаѓа

Политика На Враќање : 1)мора да контактирате со нас во рок од 3 дена (од 72 часа од приемот на вашиот облека(e

Боја шемаМерење1 Биста = инчи или сантиметри2 Половината =3 Колковите =4 Брадавица да брадавица =5 Рамо до р

кога ќе примите вашата исплата,ќе ви испрати емејл или порака да ја проверите фустан информации,како шт

Сите во Сите, Ние се чека за вашиот приклучат.Б : Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во

modabelle Висок Врат Дами Формално се Облекуваат Жените Чипка Abiye 2017 Дубаи Злато Applique Зелена Сирена Вечерни

Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по ку

Ако не сте во овие земји, што подобро би се избере друг брод компанија.EMS е сила во земјата, како што се СА

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.3) Вие се согласувате да ги сите г

Pleats Ruching 5 Моделот На Одлуки 3 А Ќе има 7 дена откако ќе се облекуваат за да се вратите.Стил РазновидностДо

Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи Може да се пресмета превозот цена

Со цел да се заштити вашиотинтереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема д

Уживајте во вашата шопингElise булчински е име на нашата фабрика, ние сме биле во венчаница линија за пове

Секси Вино Црвено бал Душо Вечерни Фустани 2017 со Beaded Bodice Формално Жените Долго Партија Пром Фустани vestido

Благодарам уште еднаш за ваша поддршка и помош во секое време.100% сосема нов материјал : tulle во боја : како

Ние не може да гарантира, затоа ве молам не го оставајте цел ако сеуште инсистира 100% сличност Ако ви се в

Боја може да варира помеѓу различни CRT и LCD екрани.? различни бои и различни големина на располагање? висо

Пред да нарачате направидамерка фустан од DHgate Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребн

Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја .

Пред да нарачате, ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите ваши прашања Од компјутер

LS68872 партија долг фустан со кејп корсет назад кратки ракави 3 D цвеќиња светло сина вечерни фустани долг

Ако ви треба побрзо пратката, ве молиме изберете превозот начин сакате и плати дополнителни трошоци.Пос

)5 : ако не сте се примени на објект за Време на Испорака , ве Молиме контактирајте со нас преку емаил ако и

Scroll