Новак
2 ПАРЧИЊА / Многу FPC жица за LGA52/LGA60 Приклучок за iphone, ipad Nand Флеш чип тестирање промет на Големо со Одличен Квалитет

2 ПАРЧИЊА / Многу FPC жица за LGA52/LGA60 Приклучок за iphone, ipad Nand Флеш чип тестирање промет на Големо со Одличен Квалитет

Достапност: Залиха
DEN 1728.00
DEN 1920.00


.
FPC жица за LGA52/LGA60 Приклучок за iphone, ipad Nand Флеш чип тестирање, одличен квалитет
Specailly користи за LGA52/LGA60 приклучок за Nand Флеш чип тестирање, за iphone или ipad Nand Флеш чип тестирање.
Ние'повторно оригиналниот manufaturer , ние може да обезбеди најниската и конкурентна цена , најкус обработка време е загарантирана ! ! !Ако имате било понуда или испитување , ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате !!!
Најдобро Продаваните Зона

Параметрите на стоката

Бренд Име:
KZT

Подобро ви се допаѓа

Спецификации : 5 Pcs LED Лента Светлина 5050 RGBW лента Конектор Нашите погодно конектори се елиминира потребат

.Biosот SOP16 Свиткана Оригинални Тест Клип Pin Теренот 1.27 mm Универзална Тело НеДемонтажа Програмирање Клип Г

3 G HUAWEI модем кабел CRC9 Десен Агол да се RP TNC женски џек pigtail RG178 трговија на Големо 15 CM 6" АдаптерОпис : 100% сос

САД $ 18.75 / многу многу многу многу многу многу многу многу10pcs DIY 4mm аудио банана приклучок со Обвивка Безб

6pins Авијација plug XS126 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Сите начини на Aliexpress сите се прифатливи., ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го испита тоа И треба да с

Комплет слика покажува : Програмирање може да се Читање и Пишување Сериски Број, Модел, Регион, Wlan, Bluetooth,

Код Женски 5 Pin Автомобилската Електрични Wire Конектор 1928405138 За "ФОЛКСВАГЕН" Ауди 1 928 405 138 Инјектираат Сен

5pins Авијација plug XS125 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Залемени Контакти.Серија(0ТИ).Индустријата За Апликација : Овој конектор е широко се користат во тестира

Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни испраќаат стока,ве молиме контактирајте со нас whinin 5

ANDK Стандард TSOP480.5 Отвори Врвот Програмирање Штекер IC3540482031 / 035 IC Тест Приклучок Флеш Програмер Адаптер SMT

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскатаканцеларија за да се утврди она што овие дополнителни

2pins Авијација plug XS122 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

2pins Авијација plug XS122 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Scroll