Новак
50PCS 12mm Сребрена /Златна Боја Круг Шарм за Ѓердан Рок Круг Круг Шарм Pendant DIY Шарм Накит DIY Дел Наоди

50PCS 12mm Сребрена /Златна Боја Круг Шарм за Ѓердан Рок Круг Круг Шарм Pendant DIY Шарм Накит DIY Дел Наоди

Достапност: Залиха
DEN 542.00
DEN 570.24


1lot =50pcs
Реден број : 7622
Ние можеме да произведуваат според вашето барање,ве молиме контактирајте со нас ако било потребно.
Целосно цел достигне $120, ние ќе брод од страна на DHL за да се слободни, ако сакате.

Параметрите на стоката

Метална боја:
Злато во боја, сребрена боја, бели к боја, кс златна боја, пиштол црна боја, мешана боја случаен избор
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
0009
Материјал:
Метал
Бренд Име:
UBEAUTY
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
is_customized:
No
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Подобро ви се допаѓа

Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија ил

4 mm или 1mm=0.5) Ако е потребно побрзо испорака(DHL), тоа треба да плаќаат екстра $18, или ако износот е над $1000, ни

Носат внимателно, тоа може да се скршени или изгуби камен кога ќе падне на земјата.ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА1 Пр

Најголемиот ДЕЛ 30 полициска значка шарм / совршен за diy ѓердани, белегзии, обетки, и keychains..Најчесто пост

Големина : 16*20 MMБоја : зеленаМатеријал : цинк легураТежина : Околу 30 g / торбаКоличина : 30 парчиња / ТорбаСос

Материјал : Цинк Легура Модел : DZ0080 Количина : 30100 PCS Боја : Мешан Тип Боја : Pendant / Тагови Само Конверзија : 1in

[објект големина] : БР.1 : 16*18.5 mm,NO2:15*23mm,NO3 : 9*26mm,NO4 : 15*23mm [боја] : црна,розова [материјал] : цинк легура,криста

се надеваме дека ќе може да се прифати Превозот на плаќање не се враќа Слика може да се појави поголем на

Ние сме веледрогерија и извозникот и ние се служеа илјадници клиенти од целиот свет Таму може да биде ма

Слика може да се појави поголем на вашиот екран Ние наплата или размена на објект, ако тоа е пристигна ош

Ве молиме контактирајте со нас преку епошта пред да ја врати стоката Тоа нема да помогне да се реши проб

Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информ

Најголемиот ДЕЛ 30 шприц шарм / совршен за diy ѓердани, белегзии, обетки, и keychains..Најчесто поставувани ПРА

снабдување DIY мода накит Шарм,Pendant Додаток,Дрво Шарм,20 MM Дрво Крст,3 боидимензии : висина 20 MM,широк 15 MMкрст

сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.8 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчес

Scroll