Новак
50pcs м8 челик со оксид хексадецимален црна страната орев DIN6923 хексадецимален нут со прирабница

50pcs м8 челик со оксид хексадецимален црна страната орев DIN6923 хексадецимален нут со прирабница

Достапност: Залиха
DEN 253.00
DEN 280.80


50pcs м8 челик со оксид хексадецимален црна страната орев DIN6923 хексадецимален нут со прирабница

Параметрите на стоката

DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Прирабница И Ореви
Број На Модел На:
M8
is_customized:
Yes
Големина:
M8
Материјал:
Челик
По завршувањето:
оксид црна

Подобро ви се допаѓа

Ние ќе ви даде позитивни повратни информации по добивањето на плаќање Ако имате било какви проблеми со

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви

Овие навртки / ореви се направени на 304 нерѓосувачки челик, која е отпорна на ' рѓа и корозија Ние само бро

20pcs м8*16.5 а2 70 304 од не ' рѓосувачки челик countersunk занитвам орев вметнете нут

Предмет : Алуминиум Standoffs M3x20 Женски Летало DIY ЦрнаТема Големина М3L = 20 mmS = 6Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Има

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Се разбира, колку повеќе

Големина На Хексагонални Род Copling НутДетали За Хексагонални Род Copling НутИспорака На предмети ќе биде ис

M6 Месинг Крило Ореви Пеперутка ОревиГолемина : M6​

Предмет : Алуминиум Standoffs M3x45 Женски Летало DIY ЦрнаТема Големина М3L = 45 mmS = 6Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Има

започнетекрајотБББренд Име : AXKГолемина : M5 M6 М8 M10 М12 М14Единица Тип : многу (5 парчиња / многу)Пакет Тежина :

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариМ12 М14 М16...

Предмет : M3 Алуминиум Заковки Ореви Навој Внесува Nutserts RivnutТеми Големина : M3D = 4.9 mmL = 9 mmB = 7 mmК = 0.8 mmT = 0.5 2 mmДу

Предмет : Алуминиум Standoffs M3x21 Женски Летало DIY ЦрвенаТема Големина М3L = 21 mmS = 6Ве Молиме Љубезно Ве Молиме И

100pcs м5*12 челик, со жолта цинк countersunk занитвам орев вметнете нут

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

100pcs gauge10 # 24 а2 70 304 од не ' рѓосувачки челик хексадецимален нут

Име : CNC Ореви Спецификации : ER20M Материјал : висококвалитетна екипа челик Термичка обработка Цврстина : 44

Scroll