Новак
JIGU Оригинални лаптоп Батеријата CS-SGT310SL SP3379D1H ЗА SAMSUNG T4450E СМ-T310 T311 T315

JIGU Оригинални лаптоп Батеријата CS-SGT310SL SP3379D1H ЗА SAMSUNG T4450E СМ-T310 T311 T315

Достапност: Залиха
DEN 740.00
DEN 880.80

Во враќање на производи за нас, клиентите мора да ги плати за враќање товар. Пакети се врати кај нас со адреса грешки често се направат дополнителни врати превозот надомест (обвинет од страна на курир), кои ќе бидат одземени од наплата на откажана цел. Превозот надомест нема да бидат вратени.
Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел. Адреса корекции по пакетот е испратен надвор е многу скапо, а често и невозможно.
ЗА Samsung SP3379 D1 H лаптоп батерии може да го замени следните дел број : ЗА SAMSUNG CS-SGT310 SL SP3379 D1 H SP3379 D1 H лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : ЗА SAMSUNG СМ-T310 СМ-T315 СМ-T311 T4450 E
Имајте на ум. Repack во оригинално пакување : Затворен сè што првично се примени, вклучувајќи ги и сите прирачници и слични материјали. И производи мора да се врати 100% завршена, вклучувајќи ги и сите компоненти, оригинални пакувања и пакување, материјали, прирачници и други додатоци обезбедени од страна на производителот. Место на спакуван производ во заштитен надворешниот кутија. Не се користи не-стандардните кратенки. Производи мора да се врати 100% завршена, вклучувајќи ги и сите компоненти, оригинални пакувања и пакување, материјали, прирачници, празно гаранција картички, и други додатоци обезбедени од страна на производителот. Ние не сме одговорни за производи кои се оштетени поради лошото пакување, изобличени пакување, или изгубени пратки. Г нема да бидат прифатени.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
JIGU
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Samsung
Батеријата Напон:
3.8 V
Број На Модел На:
SP3379D1H
Пакет:
Yes
Гаранција:
2 години гаранција
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
Тип На Производ:
Оригинална Батерија

Подобро ви се допаѓа

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

012Овој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : За Acer за да се Стремат 2930 за да се

Тоа не е можно, не сите Ние го задржуваме правото да ја наполните 25% restocking надоместокот за НЕНЕИСПРАВНИ с

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 10.8 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Со

Ние го задржуваме правото да ја наполните 25% restocking надоместокот за НЕНЕИСПРАВНИ се враќа Само враќање т

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Со

Ако не го примиш предмет во време,ги споделите со насАко примите погрешни објект,ги споделите со наскак

Лаптоп Компатибилни Модели : Q430 R728 RV720 350 U2 B R467 RF510 350 V5 C R468 RF511 355 E5 C R470 RF512 355 V4 C R478 RF710 3430 E R466 RF411 550 P5 C R500 RF712 550

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Исто така можете да видите споредба слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму д

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

N5 YH9 VV0 NF VVONF VJXMC 0 M7 T5 F 0 K8 HC 1 N9 C0 7 W6 K0 F49 WX NVWGM CXF66 WGCW6ЗА DELL Dell Latitude E5540 Dell Latitude E5440

За сите заинтересирани клиенти, ние може да обезбеди референтен изворниот код и добредојде вашите пред

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

068 BTPAS4520 G LC.025 AS07 A31 AS07 A32 AS07 A41 AS07 A42 AS07 A51 AS07 A52 AS07 A71 AS07 A72 AS09 A61 AS09 A71 БТ.012Овој Лаптоп Батеријата е исто така ко

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранци

Лаптоп Компатибилни Модели : Q430 R728 RV720 350 U2 B R467 RF510 350 V5 C R468 RF511 355 E5 C R470 RF512 355 V4 C R478 RF710 3430 E R466 RF411 550 P5 C R500 RF712 550

Ве молиме да се осигурате дека вратени предмети се оние кои ќе купи од нас Ние не сме одговорни за било к

Добредојдовте на нашата Продавница, вашиот лаптоп компјутери Моќ Решение Посакуваме среќен Ешопинг ис

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Сите фотографии и информации во оваа продавница се за референца Ние не наплата на превозот обвиненија Б

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Лаптоп Компатибилни Модели : Q430 R728 RV720 350 U2 B R467 RF510 350 V5 C R468 RF511 355 E5 C R470 RF512 355 V4 C R478 RF710 3430 E R466 RF411 550 P5 C R500 RF712 550

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Оригиналниот 14.8 V 49 Wh Лаптоп на Наполнетост на Батеријата Батеријата за Dell Inspiron 5323 13z Vostro 3360 088 JR6 0 V0 XTF 88 JR6

ААPB9 NC6 B Лаптоп со Батерија за SAMSUNG R428 R429 R430 R467 R468 R528 R560 ААPB9 NC6 W ААPB9 MC6 W ААPL9 NC6 BСо цел да го дознаете типот ш

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на в

Новата батерија за DELL Inspiron 15 5000 Серија 5551 5555 5559 P51 F Батеријата M5 Y1 K 14.8 VГо замени Дел Број : K185 W M5 Y1 K WKRJ2 GXVJ3 H

Scroll