Новак
1PC/Многу Голема Големина Мустаќи Брада Cookie Марки Тесто Фондан Украсување Алатки Cookie Притискање на Мувла Кујна Печење Алатки

1PC/Многу Голема Големина Мустаќи Брада Cookie Марки Тесто Фондан Украсување Алатки Cookie Притискање на Мувла Кујна Печење Алатки

Достапност: Залиха
DEN 168.00
DEN 239.52

1 PC/Многу Голема Големина Мустаќи Брада Cookie Марки Тесто Фондан Украсување Алатки Cookie Притискање на Мувла Кујна Печење Алатки
Почитувани Клиенти,
Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па
1. Не можеме да ги пратите пратката за вас по ставки во странство,
2. Времето за испорака е за 35-50days според различни земја
3. Тоа е фер да се подигне спорови за време на испорака . Ако не сте добиле вашите предмети, ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе рефундирање или повторно да ја прати до вас по проверени.
4. Или можете да изберете избави од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail .
Пластични Cookie Торта Декорирање Притиснете Марки
Модел : Мустаќи Брада Дизајн Срцето Шема Cookie Бисквит Stampes
Големина : Прибл 15.2 x 8.2 x 0,8 cm
Пакет : 1 PC/Многу Во Кеса
Функција & Апликација : DIY Печење Алатки, Мали Практични Алатки, Cookie Торта Декоративни Алатки
SGS, CE, LFGB Сертификација
1. Димензии толеранција и хроматска аберација треба да им биде дозволено
2. Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки
за време на испорака !
3.Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса примени
со полно име на клиенти. Пост кутија или погрешна адреса не се прифатливи.
1. Предмети се испраќаат обично од Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, што е за повисока од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
2. Вашите предмети треба да се постигне во aboved стимулирана време. Ние ќе песна за вас за време на транспортот. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ќе се одговори во 24hours.

Параметрите на стоката

Тип:
Колаче Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
Притискање На Колаче Марки
Колаче Алатки Тип:
Колаче Марки
Бренд Име:
HOMEHOW
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Колаче Марки Материјал:
Еко Пластика, ABS Cookie Торта Декорирање Алатки Cookie Марки
Колаче Марки Дизајн:
Смешни Мустаќи Брада Cookie Бисквит Марки Притиснете Мувла 491
Колаче Марки Големина:
Околу 15.2 x 8.2 x 0,8 cm Фондан Cookie Марки
Колаче Марки Пакет:
1PC/Многу Cookie Торта Декорирање Мувла Cookie Марки во Блистер Торба
Колаче Марки Предност:
Специјални Фабрики Висок Квалитет На 1 Година Гаранција Бесплатен Превозот Топла Продажба
Колаче Марки Функција:
Безбедноста Не-Токсични Лесно Demolding Симпатична Дизајн
Колаче Марки Апликација:
DIY Печење Алатки Cookie Торта Декорирање Габи,
со производот :
Нерѓосувачки Челик Колаче Машина Силиконски Калап Торта Декоративни Алатки
Поврзани Производи 2:
Торта Cookie Алатки За Моделирање Неспокојот Млазницата Шлаг Торба Граница Калапи
Услуга:
Извезени Квалитетот на SGS Сертификат за промет на Големо Dropshipping Доставени

Подобро ви се допаѓа

1 PC Силикони DIY Cookie Марки Фондан Торта Мувла Бисквит Втиснување Алатки Секачи Шеќер занает Алатка Божиќ

Име на производ : Римскиот колона шеќер Торта декорација tools 4 парчиња / setМатеријал : заштита на животнат

Детали За Производот : Тип : Колаче Машина / Колаче Мувла / Фондан МувлаМатеријал : Екопријателски Нерѓос

4pcs / set Нерѓосувачки Челик Поставен Ангел Колаче Машина Колачиња Печење Алатка Бисквит Торта Мувлаголем

Карактеристики : 100% Сосема Нов Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : 12.79.2 cm, 107.2 cm, 85.5 см, Висок 2.5 cm Те

Ако умот, ве МОЛИМЕ да НЕ КУПИ .[ Пакет ] : polybag[ Материјал ] : PLA пластика[ Боја ] : случајниОписОваа 3 D испечат

Почитувани Купувачи,Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации,сте задоволни сонашите производи,

Во Европските земји, тоа може да трае неколку дена и подолго.Како што се тежината и cubage ограничувања на м

Одлично го цениме за навремено плаќање јас ќе ви помогнат да се реши проблемот лесно и пријателски...

Детали За Производот : Тип : Колаче Машина / Колаче Мувла / Фондан МувлаМатеријал : Екопријателски Нерѓос

Детали За Производот : Тип : Колаче Машина / Колаче Мувла / Фондан МувлаМатеријал : Екопријателски Нерѓос

Следење на информации можат нормално да се ажурира во рок од 48 часа по пакет примени и обработени од стр

ДобредојдеГи нашите чаши , ја направи неверојатна партија! Ве молиме прочитајте и се потврди нашата пре

1 PC / Многу Љубов Срцето Cookie Stamper 12.5*7.3 cm Кујна Stencils DIY Печење Алатки Бисквит Cookie Украсување Мувла Притиска

[ Пакет ] : polybag[ Материјал ] : PLA пластика[ Боја ] : случајниОписОваа 3 D испечатени секачи може да се користи

Бренд име : Facemileтип : торта алаткиТорта алатки тип : embosser колаче машинаФункција : Екопријателски ,порибен

Ако имате било какви прашања добредојдени да ни email превозот време може да биде малку подолго ако вашет

Scroll