Новак
Патување Козметички Кеси За Жени Мажи Водоотпорен Складирање Организатор Шминка Виси Перење Мулти-Џеб Додатоци Материјали Производи

Патување Козметички Кеси За Жени Мажи Водоотпорен Складирање Организатор Шминка Виси Перење Мулти-Џеб Додатоци Материјали Производи

Достапност: Залиха
DEN 444.00
DEN 541.44


[Материјал] : Полиестер [Боја] : Зелена,Беж,Морнарско Сина, Црвена,Црвена Роза,Сино [Производ] : 1 Pcs Козметички Миење Складирање Торба [Size] : 24cm x 11cm x 21cm(9.45 инчен x 4.33 инчен x 8.27 инчи)
Answer : ___________________________ Note : производи се рачно мерење, мала грешка, тоа е нормално.
Како екранот и снимање агол е различен, малку боја разлика може да не се целосно да се избегнуваат.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Патни Торби
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Стил:
Моден
Објектот Висина:
21cm
Главен Материјал:
Oxford
Имаат Drawbars:
No
Објектот Должина:
24cm
Бренд Име:
Nistova
патна торба:
Патување Duffle
Објектот Ширина:
11cm
Број На Модел На:
1143
Пол:
Мажи
Материјал Состав:
Oxford
Објектот Тежина:
0.24kg
Повод:
Разноврсна
боја:
Зелена,Беж,Морнарско Сина, Црвена,Црвена Роза,Сина

Подобро ви се допаѓа

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Добредојдовте на нашата продавница и ви благодариме за вашиот интерес за нашите производиТреба да имат

18 инчи Големина : 34*46*22cm Тежина : 1.7 kg Материјал : Оксфорд Note1 : 1 инч=2.54 см,1cm=0.39 инчен Note2 : Таму би можело да б

Голем Капацитет Оксфорд ткаенина Водоотпорен Патна Торба рачен багаж торба Мода Жените Виткање Торба о

Испорака : *Производи ќе бидат испорачани во рок од 23 работни дена по вашата исплата * Обично тоа треба це

Испорака : *Производи ќе бидат испорачани во рок од 23 работни дена по вашата исплата * Обично тоа треба це

Добредојдовте на нашата продавница и ви благодариме за вашиот интерес за нашите производиТреба да имат

Dispalang Жените Патна Торба Животинско Жирафа Печатење На Големи Рачен Багаж Патување Duffle Tote Викенд Кеси М

Материјал : дебела кожа дланка печатењеОбвивка : полиестер памучна крпаВнатрешна структура : 1 патент, 1

Гроздобер Вистинска Кожа Мажите Патување Duffel Голем Капацитет Патување Багаж Чанта Една Торба Bolsa Viajesбо

Гаранција и враќа : Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7days од денот на приемот за ра

Драг пријател1.Ве молиме бидете сигурни да проверите вашата нарачка со адреса и телефонски број.Обично

Обработка на Време : 35 дена за сите наредби.) во Белешки Дел кога проверете.Ако не ја прими стоката во нав

ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ И 5 ЅВЕЗДИ, АКО СТЕ ЗАДОВОЛНИ СО НАШАТА ОБЈЕКТИ И УСЛУГ

Нов голем капацитет мажите виткање во Можност да ранец Најлон Кошарка торба унисекс Модерен чанта конц

Dispalang Мажи Жени Патни Торби со Независни Чевли Складирање Коњ Печати Патнички Багаж Duffle Торба Патна Чан

Winmax Нови Пристигнување вистинска Кожа Чанта За Мажи со Голем Капацитет Преносни Рамо Кеси во машка Пови

32 инчи големина : 81*38*39cm 40 инчи големина : 102*44*48cm Note1 : 1 инч=2.54 см,1cm=0.39 инчен Note2 : Таму би можело да биде малк

Превозот : Нашите производи се испорачани сите делови на светот,покрај APO / FPO.

Испорака : *Производи ќе бидат испорачани во рок од 23 работни дена по вашата исплата * Обично тоа треба це

Багаж патни торби Водоотпорен платно мажи жени голема торба на тркала човек рамо duffel Торба црна, сива си

Добредојде !Топла ПроизводПовеќе производи, ве молиме да кликнете : Пријателски Потсетување : Имајте на

Dispalang Памучна Ткаенина Патна Торба за Жените Балет Девојки Печати Уметност Рамо Duffle Голема Торба Патува

Ние прифаќаме Alipay,ВИЗА,Web Money,Boleto,QIWI ПАРИЧНИК,Western Union.ние не би можеле да брод за Африканските земји, осве

Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позити

Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест Ви благодариме за вашето разбирање...

Scroll