Новак
HIBRIDE Луксузен Дизајн Триаголник Јасно Кубни Циркон Жените Свадба Прстен Розово Злато-Боја Прилагодлив Отворен Прст Прстен Anillos R-188

HIBRIDE Луксузен Дизајн Триаголник Јасно Кубни Циркон Жените Свадба Прстен Розово Злато-Боја Прилагодлив Отворен Прст Прстен

Достапност: Залиха
DEN 523.00
DEN 653.28


HIBRIDE Луксузен Дизајн Триаголник Јасно Кубни Циркон Жените Свадба Прстен Розово Злато-Боја Прилагодлив Отворен Прст Прстен Anillos R-187
Бренд : HIBRIDE
Предмет Тип : Жените Прстени
Главниот Камен : ААА+ micro Кубни Циркони
Друг Камен : Обична
Позлата : Бело Злато Боја/розово злато боја
Meterial : Бакар / Месинг
Прилики : Запознавање Шопинг Канцеларија Секојдневно носење Подарок
Подарок За : Мамо Девојка Сопруга Ќерка Женски Пријатели Себе
Еколошки Стандард : Олово,Никел,Кадмиум Слободни

Параметрите на стоката

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Ангажирање
Бренд Име:
HIBRIDE
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
R-188
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
Декорација
Површината Ширина:
35cm
Материјал:
ааа кубни циркони
Пакет:
Подарок кутија
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија
накит квалитет:
AAAAA Врвот одделение
Метална боја:
бело злато боја/розово злато боја
Функција:
Олово,Никел и Кадмиум Слободни
Место на Потекло:
Жеџијанг ,Кина (Копно)
Големина:
Прилагодлива големина

Подобро ви се допаѓа

Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот.Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со н

Материјал : Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : ТрендовскиOccastion : Св

Превозникот ИмеПроценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)EMS513 денаDHL28 денаUPSот28 денаFed Ex28 дена

ГО ПРЕПОРАЧУВАМЧендлер 925SterlingСребрен Накит Овална Стакло Благородна Антички Среќа Тотем Прстени За Же

Продавница ПрепорачувамЧендлер 925 Sterling Silver Кристал Микро Отвори Вага Прилагодливи Прстени Констелациј

Превозот време 1 Кога плаќањата се расчисти, јас ЌЕ БРОД ОБЈЕКТ во рок од 13 работен ден (со исклучок на др

Триаголник Midi Прст Зглоб Прстени Поставите Природен Камен Сина Монистра Антички Златна Боја Прстен Шуп

Име : Sterling Silver Прстени Материјал : Sterling Silver& Кубни Циркони Големина : Како Што Е Прикажано Состојба : 100% Со

10 / многупарчиња / многутрговија на големо Жирафа Прстен на Жените Девојка Ретро Burnished Животинско Прст

Големина 510 накит 10kt бело злато Полни бели CZ Гем Жените Свадба Прстен Сет Материјал : 10kt бело злато испол

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспр

modname=ckeditor AINUOSHI Sona Круг Намали Жените Ангажман Сребрена Свадба Прстени 925 Sterling Silver Принцезата Свадба Годи

Круг Намали 2Pc Солидна Фунта 925 Сребрен Ветување Ангажман Прстен Поставите Свадба Подарок НакитПрстен Г

Ако не сте задоволни со нарачки ,ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, Контак

1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, pls не заборавајте да се даде повратна информација.2.Јас

【 фунта сребрен прстен 】 материјал【 gb 】 сребро s925 бебе【 не Мозаик 】 бебе foot Inch【 широк тестенини】Мм 9

Нов Луксузен Дрво Прстени За Неколку Едноставен И Елегантен 8 mm Нерѓосувачки Челик Прстен Жито Ангажман

Тоа изгледа повеќе светла и сјајна, според повеќето услови.​Она што е 925 Sterling Silver ?Чисто сребро е 100% пари

ПрстенКонвертирање : 1 mm=0.Враќање УсловиМоже да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена

Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас...

Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост В

Најпопуларните сребрен накит е фунта сребро, кој се состои од 92.Она што е Platinum Позлатен?Всушност, нема Пл

Scroll