Новак
SOP14 SOIC14SO14 Да DIP14 Програмирање Штекер Теренот 1.27 mm IC Тело Ширина 3.9 mm 150mil Тест Приклучок Адаптер Програмер

SOP14 SOIC14SO14 Да DIP14 Програмирање Штекер Теренот 1.27 mm IC Тело Ширина 3.9 mm 150mil Тест Приклучок Адаптер Програмер

Достапност: Залиха
DEN 258.00
DEN 287.04


.
Функција :
* 100% сосема нов и висок Квалитет и duarable
* Тестирани пред превозот
* Лесен за употреба
* * * Техничка помош и datasheet се достапни ако треба .
* ние сме на оригиналниот производител и добредојде некој да биде нашата дистрибуција агенти
* Професионална производителот во сите видови на IC чип тестирање приклучоци и адаптери.
Повеќе Количини со ПОНИСКА ЦЕНА!
* Повеќе видови на приклучоци и адаптери за e MMC , e MCP , СОП , SSOP , TSSOP , QFP , QFN , BGA , SOT , MSOP , DFN и да ги прилагодите на дизајн , за кориснички приклучок и повеќе информации за производот детали , ве молиме да бидат слободни да контакт .
Спецификација и Димензија :
* Тип : Тест & Програмирање Приклучок ( со пхб )
* Пакет : SOP14 , SOIC14 , SO14
* Pin Стр чеша : 1.27 mm
* Pin Грофот : 14 игли
* Применливи IC тело ширина : 3.9 mm ( 150mil )
ANDK Thoery живот : 20,000 пати(Механички) HMILU Thoery живот : 5,000 пати(Механички) ANDK Температурата на работа : -55~+175
Пакетот Вклучува :
* SOP14(16)-1.27 адаптер 1 парче
ANDK Thoery живот : 20,000 пати(Механички) ANDK Температурата на работа : -55~+175
HMILU Thoery живот : 5,000 пати(Механички)

Параметрите на стоката

боја:
HMILU, ANDK
Број На Модел На:
6356779
Marerial:
Изолатор , PEI , PPS
Контакт Отпор:
надминува 25m
PIN рашири нозете:
55g/PIN(Нормално)
Тип:
Тест & Програмирање Приклучок ( со пхб )
Пакет:
SOP14 , SOIC14 , SO14
Pin Теренот:
1.27 mm
Pin Count:
14 игли
Применливи IC тело ширина:
3.9 mm ( 150mil )
ANDK Thoery живот:
20,000 пати(Механички)
HMILU Thoery живот:
5,000 пати(Механички)

Подобро ви се допаѓа

САД $ 18.75 / многу многу многу многу многу многу многу многу10pcs DIY 4mm аудио банана приклучок со Обвивка Безб

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскатаканцеларија за да се утврди она што овие дополнителни

5pins Авијација plug XS125 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

4pins Авијација plug XS124 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

.SOP8 Програмер Адаптер 209mil OTS201.2701 IC Тест Приклучок за Штекер ПрограмирањеПроизвод Функција : 1...

BGA24 ДА DIP8 IC Адаптер Приклучок за 8x6mm Тело Ширина BGA чипови SMT / SMD Тест ПриклучокСпецификации : 1 Овој произв

3 G HUAWEI модем кабел CRC9 Десен Агол да се RP TNC женски џек pigtail RG178 трговија на Големо 15 CM 6" АдаптерОпис : 100% сос

.1 Овој производ е за BGA24 чита и да се тестираат.2 Применливи IC големина : 6 × 8 mm , постојат два типа топката

Код Женски 5 Pin Автомобилската Електрични Wire Конектор 1928405138 За "ФОЛКСВАГЕН" Ауди 1 928 405 138 Инјектираат Сен

ПАКЕТ ЗА Бесплатен превозот висок квалитет 100pcs / многу DC026 DC моќност џек полнење конектор за (Внесете кол

Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.Ве молиме двојно проверете ја

4pins Авијација plug XS124 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

100x Бесплатен Превозот DC Моќност Женски Plug Џек Адаптер Приклучок за видео надзор 2.1 x 5.5 ммОпис : системи з

3 ВО 1 e MMC e MCP Тест Приклучок BGA153 / 169 BGA162 / 186 BGA221 Читателот 11x10mm 11.5x13mm 12x16mm 12x18mm 14x18mm Флеш Податоци за Обновув

ANDK Стандард TSOP480.5 Отвори Врвот Програмирање Штекер IC3540482031 / 035 IC Тест Приклучок Флеш Програмер Адаптер SMT

.Biosот SOP16 Свиткана Оригинални Тест Клип Pin Теренот 1.27 mm Универзална Тело НеДемонтажа Програмирање Клип Г

DIY Месинг никел позлатен+PA 4mm банана приклучок superposition 4mm брз Приклучок / штекер CATIII 600 V / MAX 32 A

Комплет слика покажува : Програмирање може да се Читање и Пишување Сериски Број, Модел, Регион, Wlan, Bluetooth,

Материјал повеќе : PA66Странски Модел : DJF70317221Боја : црнаМинимален Пакет : 200 компјутериНад цената не содрж

6pins Авијација plug XS126 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

2pins Авијација plug XS122 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред

modname=ckeditor5pcs / многу DC Моќност Женски Plug solderless Џек Адаптер за Полнач Plug 2.1 x 5.5 мм за 5050 3528 Единствена Боја на

50 PCS 3.5*1.3 mm Приклучок за DC Напојување Блок 3.5 mm x 1.3 mm Женски Џек Socket

RF N женски Y тип 2 X TS9 машки Десен Агол Splitter Combiner кабел pigtail RG316 Еден NКЕНТАКИ точка 2 TS9 / S197 конекторконектор

.Функција : Не се загрее на матрицата,ова не е за греење reball,тоа е лесен начин да се reball без топлина!!!!Кори

Scroll