Новак
2 поставете /пакет Оригинални 3M глувчето нозе глувчето лизгалки за Logitech G9 G9X тефлон 1mm

2 поставете /пакет Оригинални 3M глувчето нозе глувчето лизгалки за Logitech G9 G9X тефлон 1mm

Достапност: Залиха
DEN 240.00


Замена на глувчето нозе за екстремни гејмер или технички професионални Карактеристики на Глувци Skatez :
* Да ги замени постоечките (носи, оштетени или загубени) глувчето нозе
* За игри на среќа-оптимизиран одговор
* Го намалува триењето помеѓу глувчето и mouse pad
* Обезбедува неспокојот плови искуство
* * * * Зголемување на следење на точноста
* Направен од 100% тефлон

Параметрите на стоката

Бренд Име:
mksup
Материјал:
Пластични

Подобро ви се допаѓа

Во повеќето случаи, international shipping зема околу 1025 работни дена(речиси 1month) Одговор во рок од 24hours(Работно вре

1pc оригинални глувчето плоча за logitech G303 RGB издание вистински глувчето коло

неговата mouse pad е само глувчето подлога,без мало поле Јас гарантирам дека ќе ви се допадне! 1 Употребата н

Красат вашата маса дома и во канцеларија со кориснички mousepad4.Сите се врати ставки мора да биде во оригин

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Ние одржување на високи стан

Име на производ : Mouse Pad;Главен Материјал : Силикон, Гел, Полиестер, Вкупната Големина : 23 x 20 x 2 см / 9 x 7.9 x 0,8

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен...

Мермер Глувчето Мат Прилагодено Трајни Не се Лизга Гумени Круг Gaming Mouse Pad Глувчето Мат за Професионални

Ние се залагаме за одлични услуги на клиентите за секоја цел.Ве молиме контактирајте со нас за резолуци

Scroll