Новак
2 ПАРЧИЊА Нови Оригинални HE4 18650 Батерија li-lon батерија 3.6 V 2500mAh Батеријата 20A 35A празнење + Посочи

2 ПАРЧИЊА Нови Оригинални HE4 18650 Батерија li-lon батерија 3.6 V 2500mAh Батеријата 20A 35A празнење + Посочи

Достапност: Залиха
DEN 310.00
DEN 364.80


висок квалитет со голема енергија до 30 A празнење 18650 HE4 2500mah детали за Производот :
Потекло : Јужна Кореја
Модел : DBHE41865
Стандарден Капацитет : 2500mah
Стандарден напон : 3. Ние се чека за вашето барање 24 часа на ден. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. загадување, долг циклус живот
Почитувани купувачи : Здраво, Добредојдовте на вас! Ова е Liitokala и Vari Core две мулти-функција на Полначот на Aliexpress дистрибутер продавница! Производите се испратени директно во фабриката. Сите елементи МОРА да се врати во оригиналната амбалажа и МОРА да се обезбеди нас со превозот на следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел. Континуирано празнење стапка висок
Внатрешната отпорност
5. стабилна празнење напон
3. НИЕ ЌЕ ги ВРАТИ ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ВРЕДНОСТ НА ПОБЕДНИКОТ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ОТКАКО Купувачот и Продавачот ја откажете aliexpress трансакцијата. Сликите прикажани се не вистински објект и се само за вашиот референца. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Неисправни предмети МОРА да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување ако е можно). ВРЕМЕТО на ПРЕФРЛУВАЊЕ УСЛУГА е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Оригиналниот автентични за ставање во промет, со висок квалитет! Ние, исто така претставниците на големите брендови 18650 литиум батерии, 100% земјата на потекло на увозот : NCR18650 B, INR18650-25 RM, INR18650-30 Q, HG2, HE2, HE4, VTC4 и така натаму. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ограничена гаранција на неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или лошо по приемот). Ние ќе го следат испраќање и се backto вас како е можно поскоро со одговор.

Параметрите на стоката

Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Бренд Име:
VariCore
Номиналниот Капацитет:
2500mAh
Тип:
Li-Ion
Број На Модел На:
LGDBHE41865
Батеријата Број:
2
Големина:
18.5*67MM

Подобро ви се допаѓа

12 V 3000m Ah NiМЗ Батеријата за MAKITA 1235 1233 192698А 1050 D 4013 D 6227 D 8413 D НОВИ 12 V Продолжен РокТим 3.0 АХ / 3000 MAH NiМЗ Батериј

Карактеристики : 100% оригиналот е нов! Батеријата Име : 18650 Цилиндрични литиумјон батерии Батерија Тип : HG2

10* вистински капацитет на заштитна плоча е малку помалку од номиналниот капацитет на електрична core пора

обичај задоцнување или данок Не обидувај се да се батерија одвојување или мечка истиснување и судир, мо

Кога ќе се повлече од батерија, треба да се одржи на батеријата пак и не се одржи на жица Не обидувај се д

Објектот спецификите Име : King Wei Модел : 18650 Тип : LiIon Батерија на Реалниот Капацитет : 1500mah (капацитетот на

Превозот на Сите Пакет ќе превозот од 48 часа, освен празник & викенд ден.2 V) полнење до наплатат струја е п

Тоа не е дозволено да ги користат старите батерии или употреба половина на батеријата со нова батерија,

Ние ви испрати Висок Квалитет Складирање Торба заедно како подарок! Подигање на струјата : 200 A Врв на стр

4 PCS / МНОГУ супер оган 16340 1300mah 3.7 V литиум јонска батерија батерии за LED светилка, бесплатна испоракаКарак

2pc PSBLM1 PS BLM1 BLM1 1800m AH Батерија Liion Батерија за Олимп EVOLT E300 E330 E500 E510 C5060 C7070 C8080 E1 PSBLM1 Камера Батеријата за Олим

ТОПЛА ПРОДАЖБА 10 Pcs / многу 18650 Liion Батерија Сина TR 18650 3000m Ah 3.7 v Ba Објект спецификитеМодел : Батерија 18650Кап

Заштита одбор параметриРаботат на струјата : 1 Батеријата може да изгори или да произведуваат штетни ма

50 XHR2 P 2 ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било.10 вистински капацитет на заштитна п

4 слот KENTLI литиум полимер liion полнач за 1.5 V AA ААА литиум liion батеријаКарактеристики : Висока енергија, дол

Ако батеријата да се појави бучава, висока температура, протекување и други абнормални ситуација, ве мо

Висок Квалитет на Најновите 12 V 2000m Ah Liion Моќ Алатка Rechargable battery за AEG BS12 C2 BSS12 C BS12 C L1215 L1215 PСпецификации : 1.Ба

По батерија се користи, ако батеријата е топло, може да се стави во место каде што нема директна сончева

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеИзградена во PCB за полнење ,испуштањ

Ако овој објект со plug ве молиме запомнете да ни кажете каков вид на приклучокот сакате,инаку ние ќе се и

Не користите стар и нов батеријата клетки заедно.По батеријата е испразнетане го остават празни=>беспла

10* вистински капацитет на заштитна плоча е малку помалку од номиналниот капацитет на електрична core пора

Scroll