Новак
BLINGSTORY Нов Краток Ракав V деколте, Tshirt Femme Coton Плус Големина Жените Облека 4XL Лето Tee Кошула S-6XL YLM5520

BLINGSTORY Нов Краток Ракав V деколте, Tshirt Femme Coton Плус Големина Жените Облека 4XL Лето Tee Кошула S-6XL YLM5520

Достапност: Залиха
DEN 420.96


Ние се грижиме за било ценети купувачи, нашата служба за корисници тим е подготвен да ви помогне ако имате било какви прашања или ви треба помош. Нема враќање на средствата обезбедени по 7 дена од купувачот примените предмети. Сепак, производ цени не вклучуваат увозни давачки, даноци и/или други обичаи поврзани трошоци.
г) ве Молам оставете 5-Ѕвезда го Оценувате повратни информации дали сте задоволни со вашата нарачка, ако имате било каков проблем или треба било каква помош, како што погрешна боја или големина, квалитет проблем, неправилна работа, итн, ве молиме контактирајте со нас пред повратни информации, ние ќе се обидеме најдобро да се реши вашиот проблем наскоро.
Ви благодарам многу за вашата соработка
[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина на Градите, Половината Должина на Телесната Тежина(kg) S 78 68 59 40 - 45 М 82 72 60 45 - 50 L 86 76 61 50 - 55 XL 90 80 62 50 - 60 XXL 94 84 63 60 - 65 XXXL 98 90 64 65 - 70 4 XL 102 94 65 70 - 75 5 XL 106 100 66 75 - 80 6 XL 110 106 66 80 - 85
Мерење Во Инчи Големина на Градите, Половината Должина на Телесната Тежина(lb) S 30.
Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.0
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[8920]
[xlmodel]-[custom]-[8920]
[xlmodel]-[custom]-[8920]
[xlmodel]-[custom]-[8920]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Прочитате Пред Цел
Профил На Компанијата :
Blingstory, регистрирана трговска марка припаѓа на Kary Текстилниот Ltd, која е професионална жените облека производителот и веледрогерија која се специјализира во модата облека за жени over10 години. Сметаме имате throughly изучуваат на димензија на табелата и целосно прифатени од горенаведените политика кога ќе ставен на ред
б) предмети ќе бидат означени како "Подарок" со Помала Вредност за лесно царинење , повеќето од парцели ќе бидат Ослободени од Данок или Пониски Даночни при увоз.
Ве молиме Прочитајте Пред Цел!
а).
Се Гарантира & Политика На Враќање :
Ако стоката е неисправен или незадоволни по приемот, ве молиме вратете го во првобитна состојба во рок од 3 дена за замена или refundment.

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Бренд Име:
BLINGSTORY
Материјал:
Spandex,Памук
Јака:
V Деколте
Број На Модел На:
S-6XL
Ткаенина Тип:
Плетени
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Подобро ви се допаѓа

Тоа е помала 2 или 3 големина од НАС и Еврото.Ако ви се расчленува со нашите предмети, ве Молиме да ја иско

Материјал : Памук&ДругитеБоја : како се покажеГолемина : SMLXLXXLXXXLСите Производи Во Акции Во Текот На Годин

Информација за производот : Asain Големина : S M L XL 2 XL 3 XL Боја : бела Ткаенина : Модални По продажба на услуги :

(Празник освен)Ве молиме изберете еден од превозот услуга сакате : 1.Дозволете ни да ви препорачуваме гол

есен тенка 0 тенка lirait под еден na порака 0 црвено мал цвет двојно 11 губат пари 1000 парчиња ограничено изда

ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас Кога ќе се примени оваа itmes ќе нареди,во рок

Ако сакате да примате стока побрзо или повеќе од 2 KG, Можете да изберете Изразат EMS , екстра трошоците за П

Големина на Рамо Биста Ракав Долго M 47 110 72 L 48 114 74 XL 49 118 76 2 XL 50 122 78 3 XL 51 126 80 (CM)​Мојот драг пријател : Постој

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Затоа вашиот позитивен фидбек од

Scroll