Новак
За Citroen C4 Aircross 2012- 9-Парчиња Led диоди Чипови во Жолта боја / Бела LED Магла Светлина Светилка H11 H8 12V 55W Халоген Светла за Магла

За Citroen C4 Aircross 2012- 9-Парчиња Led диоди Чипови во Жолта боја / Бела LED Магла Светлина Светилка H11 H8 12V 55W Халоген

Достапност: Залиха
DEN 1678.56

Совршено се вклопуваат, лесна инсталација . Повратни информации 1 : Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее. И ве молиме да ни даде 3 работни дена за проверка на undelivered пакет и причина . * Ве молиме да ги прочитате сите опис & fitment пред да нарачате производот.

Параметрите на стоката

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
For_Citroen C4 Aircross 2012-2016
За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Специјални Функции:
LED светилка за магла
Материјал Тип:
ABS/ PC/ Легура
Бренд Име:
eeMrke
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Објектот Тежина:
0.8kg
Објектот Дијаметар:
9cm
Магла светилки Извор (Изборен):
Халоген / Led Светилки
Lumens:
1600lm
Напон:
DC 12V
Тип На Сијалица:
H11
автомобил модел 1:
За Citroen C4 Aircross 2012-2016

Подобро ви се допаѓа

Враќање&гаранција : Ние обезбеди половина година гаранција Бидете внимателни за да се избегне дробење и

1 Пар Килибар Пред LED Пак Сигнал Светлина За 20072017 Jeep Wrangler JK JKU Индикатор Ламбата Чадот ЛеќаLED Пак Сигнал Св

4x 3 LED Автомобил Полнење 12 V Сјај за Внатрешни Декоративни 4in1 Атмосфера Сина Светлина СветилкаДраги приј

ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Св

2 парчиња / set КОЧАН LED светилки drl3 Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум За Ца

Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување), Купувачите Можат да се врати во 14 Дена, Ние ќе го замени

Опис на производот како што е подолу, Крушка : H1112 V 55 W Nebel Lampe за TOYOTA YARIS HATCHBACK VITZ 2006~2008 Брзо и лесно монтирањ

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Ние ќе рефундирање на дека за било какви проблеми со квалитетот Бесплатен Превозот за eпакет или Кина По

2 парчиња / set Светла светилки drl Бела DC 12 V КОЧАН 100 SMD Сребро Магла Light Off Road Дење Работи, Светлата за Дневно

Ве молиме ни email пред отворање на спор или остави негативни повратни информации, Ние ќе ви помогне да ги

Tcart 2 парчиња 8w Бели+Жолта Флексибилни Светла Дење Светилка во Дресот на кристал Ангел Око светилки drl Де

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

3% Квалитет гаранција : 24 месеци Креативно Размислување : Создадена преку светлината производство искус

Даваат изглед на светлата исто како и луксузни автомобили Сите големи кредитни картички се прифаќаат п

1 Усвојување на Високомоќ, висока осветленост САД се увезуваат LED монистра,што е доволно да предизвика д

Опис на производот како што е подолу, Крушка : H1112 V 55 W Магла Светилка за TOYOTA YARIS СЕДАН / BELTA 2006~НА ТОЈОТА VIOS 2

Моќност : 60 W Напон : 1030 V DC Прозрачна флукс : 4000 Водоотпорен стапка : IP67 Боја температура : 6000 K Домување clor :

Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас Ние ќе ви испратиме кога

3 Inch 20 W Плоштадот LED Работа Светлина 12 V Место Светилка За 4x4 Теренски АТВ Камион Трактор Мотоцикл Возење

започнете напон : 23 KV Lumens : 3600lm~4500lm (На Lumens е поврзана со температура на бојата, боја температура е повисок

Scroll