Новак
daimond сликарство полна,дијамант вез на животните,мозаик дијаманти,дијаманти сликарство куче

daimond сликарство полна,дијамант вез на животните,мозаик дијаманти,дијаманти сликарство куче

Достапност: Залиха
DEN 257.00
DEN 504.00

daimond сликарство полна,дијамант вез на животните,мозаик дијаманти,дијаманти сликарство кристално
Драги пријатели, . Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликарство крстот бод за 8 години . Секоја слика вклучуваат : 15-30% повеќе rhinestones, печатени HD oilcloth, алатки (вежба точка пенкало, вежба плоча,дупчење кал). Ако сакате да се веледрогерија или продавач и да го продаде daimond сликарство во вашата земја,ве молиме контактирајте со нас.

Параметрите на стоката

Големина:
FULL 25x30cm, FULL 30x40cm, FULL 40x50cm, FULL 50x60cm, FULL 60x80cm, FULL 75x100cm
Бренд Име:
YIKEE
Стил:
Европа
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
Торба
Употреба:
дијамант сликарство куче
Големина на слика:
Според опции
Алатки:
вежба точка пенкало, вежба плоча,дупчење кал
Дијамант Тип:
Плоштад дијамант
Ткаенина Тип:
HD Oilcloth
Лепак Adhension:
Силна стап
Дијамант големина:
2.5*2,5 mm
Дијамант Количина:
15-30% повеќе количина
Стил:
загатка дијамант
Име:
дијамант вез на животните

Подобро ви се допаѓа

Отворен мал дел од селотејп, обрнете внимание за да ги задржи прашина надвор Правење Чекори за да се Отв

Шарени Тигар Шефот на Полн Плоштад Мозаик Сликарство Вежба Смола 5 D Diy Дијамант Сликарство Везови Крсто

Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка, и тоа НЕ е готов слика, што треба да заврши со себе...

50g / 100g Polymorph Insta Morph Термопластични Пријателски Пластични Пелети DIY 4mm Опис : Ова е нов материјал може да би

За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот

Спецификација на производот во производот прирачник специјализирана во производство на голем број на

Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на

Драги пријатели, Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликар

Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наме

За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (ресторан не обезбе

Нашата компанија ги прифаќа следните трансакции : Продажба на мало : да ја прифатиме мало трансакции од

не квалитет проблем) ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.5mmДетали : Цело

Драги пријатели, Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликар

дијамант Слика : видови на дијаманти слика генерално може да се подели во два вида, еден : тоа избира крис

Ако најдете имаш стоката има квалитет проблем (вештачки штета) за 3 дена Ние немаме минималната граница

Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња

Полн Круг Дијамант 5 D DIY Дијамант Сликарство "Пијат кафе був" Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Ор

Ве молиме да се увери дека шопинг од нашата продавница За да исечете некоја добра фигура на цртежи се од

Доволно смола дијаманти.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачк

Answer : ___________________________ Note : 1.Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот п

Ако постои нечистотија лепливоста можат да влијаат врз нив со ниска температура солидна железо...

Цртан филм го Носи Везови Дијамант Целосна Мозаик Смола 5 D DIY Дијамант Маслото 3 D крстот бод колекции на

ангел девојка 20x30 5 D diy дијамант сликарство ѕид налепница целосна дијамант мозаик крстот бод везана везо

Ве молиме јасно кажете ни за вашите купувачи,' адреса информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде

) За Дијаманти : 100% Полн Плоштад Дијаманти.Со цел да се благодарност за вашата нарачка, ние редовно ќе го

На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување,

Scroll