Новак
Магијата Ikery Кристал Модерен Нови ретро Божиќ боја серија Легура brooch глеѓ pin цвет brooch Накит за жените

Магијата Ikery Кристал Модерен Нови ретро Божиќ боја серија Легура brooch глеѓ pin цвет brooch Накит за жените

Достапност: Залиха
DEN 138.00
DEN 162.24


Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Пол:
Жените
Број На Модел На:
MKDR043
Бренд Име:
Магијата Ikery
Обликотшема:
Божиќ
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Подобро ви се допаѓа

Предмет : Симпатична Божиќ Снежен Човек Дизајн Легура БрошевиБренд Име : Рачно Изработени НакитМатериј

Пад на Превозот Услуга (@ Филип скапоцен камен) : а, Капка Превозот е достапен за нас, што значи дека нема д

Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слобо

Легура Школка BroochВисок Квалитет Во ЕУ & О & САДСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Цинк Легура со ШколкаBroo

Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во р

Напомена : 1.Ве молиме додадете сите предмети во еден ред,благодарам 2.Руски пријатели,ве Молиме оставете

Топла Продажба ID : 5147 95% ПОПУСТ парче 5.88 100 95% ПОПУСТ парче 6.98 100 95% ПОПУСТ парче 6.28 100 95% ПОПУСТ парче 6.58 100 95%

Стандард Време На Испорака За Резиме НаЗемјаБизнис дена1014152122293035364545+САДПристигнуваат го оценувате12%60...

Мис Дама 2017 Висок Квалитет На Елени Брошеви Целосна Сјајна Животинско Брошеви Модни Додатоци За Свадба

Објектот Сини Кристал Кристали Ирваси Божиќ Елени Главата Brooch Pin Broach Брошеви Жените Накит Додатоци SB4534 P

Трговија на големо Брошеви Мешани 5 Pcs / Многу Цвет Brooch Pin Lapel Иглички Цвет рачно изработени Брошеви За Жен

Предмет : Божиќ шапка пингвин форма кристал брошевиБренд Име : Рачно Изработени НакитМатеријал : Висок к

Доколку купите повеќе од 10 објекти во исто време , јас ве советуваме не треба подарок кутија за секоја од

3453 ТОПЛА ПРОДАЖБА ТОЧКАИнформации : Mainstone : Кристал Материјал : Позлатен Бакар Еколошки Стандард : Олово,

Детали за производот Кристал Легура Brooch Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал :

Bouvier des Flandres (исече ушите) brooch брошеви е рачно изработени брошеви,тоа е мода накит Моден накит ќе се надоп

Детали за производот Имитација бисери Легура Brooch Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов М

4 PCS / МНОГУ МЕШАНИ КРИСТАЛНО СРЕБРО BROOCH!!УБАВА ПРИЛИЧНО СРЕБРО ЦВЕТ BROOCH ИГЛИЧКИЦел повеќе од 200 американс

Ние прифаќаме Зачувам и кредитни картички .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака а

Опис : Предмет : Мода Brooch Бренд : 100% Сосема Нов Пол : Жените Дами Девојки Унисекс Мажите Големина : Покаже к

Scroll