Новак
600 Компјутери Изолирани Кабелот Крајот Терминал Bootlace Купер Ferrules Комплет Наместен Жица - L057 Нова жешка

600 Компјутери Изолирани Кабелот Крајот Терминал Bootlace Купер Ferrules Комплет Наместен Жица - L057 Нова жешка

Достапност: Залиха
DEN 261.00
DEN 307.20


Може да бидат идеални за да се користи во морските и автомобилот апликации Овозможува визуелна инспекција, го спречува корозија, и обезбеди еден водоотпорен печат За најдобри резултати, користете топол воздух пиштол додека не се намалува во големина и лепило текови, пополнување празнини во рамките на терминал Спецификации : AWG 10 (Зелено) : F : 12mm L : 20.5mm W : 6mm D : 3.9mm C : 3.4mm Количина : 50pcs AWG 12 (Портокал) : F : 12mm L : 19.5mm W : 4.4 mm D : 3.2mm C : 2.8mm Количина : 50pcs AWG 14 (Сива) : F : 12mm L : 19.2mm W : 4mm D : 2.6mm C : 2.3mm Количина : 100pcs AWG 16 (Црна) : F : 10мм L : 16.4mm W : 3.5 mm D : 2mm C : 1.7mm Количина : 100pcs AWG 18 (Бела) : F : 8mm L : 14.6 mm W : 3мм D : 1.7mm C : 1.4mm Количина : 100pcs AWG 20 (Сино) : F : 8mm L : 14.6 mm W : 2.8 mm D : 1.5mm C : 1.2mm Количина : 100pcs AWG 22 (Црвено) : F : 8mm L : 14mm W : 2,5 mm D : 1.3mm C : 1mm Количина : 100pcs Количина : 1 Сет( 600 Компјутери) Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина :
1 Сет( 600 Компјутери) x Изолирани Crimp Терминали 1 x Складирање Кутија

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
видете информации
Бренд Име:
OOTDTY
is_customized:
Yes
Тип:
видете информации

Подобро ви се допаѓа

2, Фабрика директно продажба,конкурентни цени,со добар квалитет.Ние ќе брод парцела побрзо откако добив

Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure упла

Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.Ако не сте задоволни со нашата продавница.Потоа можете да

црвено бакар 1000 КОМПЈУТЕРИ RNB5.56 ладно притисок терминал конектори за кабелот за повлечи Производ подат

КарактеристикиПро дуктус Na мене : Изолирани Прстен ТерминалТочка Бр : RV23Материјал : БакарИзолационен Ма

Функција : 1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува

Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.EMS 510days за повеќето од contriese Packet 725 раб

Точка БР MPD1.25156 / FRD1.25156Материјал дебелина 0.4 mmДимензија(bφСDφHL) Машки : 4111.71021 мм Женски : 46.31.71324.5 ммБоја црв

САД $ 31.02 / многу многу многу многу многу многу многу многу6.3 mm терминал Конектори Ракав / Обвивка,6.3 транс

ДА ДРАГИ МОИ КЛИЕНТИ : Исклучителна Вредност во споредба со купување предмети separately One Комплет Сите раб

wyприклучокstartЖешка Стока$0.55$1.15$0.52$0.65$0.6$3.65$6.5$10.99wyприклучоккрај400 компјутери Жица од Бакар Crimp Конектор Из

Crimping жица и жица тока линија Средината приклучните терминал бакар 0.51.5 плоштадот Жици опсег : 0.51.5mm2 Матер

Ние ќе се обиде да го најде најдоброто решение за да р? e проблемот,но ве молам НЕ НЕ остави негативен или

100 Pcs Бакар 6.3 mm Женски Лопата Crimp Терминали 22~16 AWG 0.5 mm ДебелинаСпецификација : Материјал : Месинг,Пластичн

САД $ 31.02 / многу многу многу многу многу многу многу многу1000 компјутери / многу 6.3 mm терминал Конектори Р

Изолирани Кабелот Крајот Терминал max напон : 105 C Ui=300 V материјал : бакар или месинг изолационен материјал

Терминал Блок Жици Ред Wire Конектор Жици Колона 2 Дупка Позиција Електрична Инсталација Додатоци 3 PCS

2 : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Затоа вашата повратна информа

Погоден за кабел со големина од 1,5 до 2,5 mm / 16 14 AWG Машки метал терминал : 4.0 mm во дијаметар Вклучуваат:10 x

Scroll