Новак
ERMAKOVA Пица Машина Нерѓосувачки Челик Пица Нож Торта Леб Пити Круг Нож Машина Пица Алатка Пица Тркала Готвење Алатка

ERMAKOVA Пица Машина Нерѓосувачки Челик Пица Нож Торта Леб Пити Круг Нож Машина Пица Алатка Пица Тркала Готвење Алатка

Достапност: Залиха
DEN 168.00
DEN 239.52


Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Сребро Нето Тежина : 69g/pc Пакет се вклучени : 1 парче пица машина
Забелешка : за да се заштитат животната средина и да се спаси ресурси,објектот се користи со едноставни пластика или меур торба да се спакуваат.
1. Пад на превозот и трговија на големо наредби се поддржани. Трговија на големо нарачки : ве молам, ве молиме контактирајте со нас за да се добие одобрението за промет на големо цена. Пад на превозот нарачки : ве молиме љубезно ја напушти забележува пад на испорака на нарачки во вашата нарачка,така и нашата colleauge може да се види дека и ќе не вклучуваат фактура и нашата продавница информации и сл. 2. Како можам да го направите ако предмети е скршен или неисправни или помалку, или не ми се допаѓа? Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да пишувате преглед или отворање на спорот. Ние би можеле да се вратат парите или со испраќање на нов објект за вас. 3. Дали има некој царина? Ние вообичаено се прогласи за секоја парцела со пониска вредност за да се избегне царина. Но, некои парцели се уште cann не избегнуваат да плаќаат данок во царинската' случајна проверка. Ве молиме да плати царина според локалните политики. Затоа,ќе е подобро да се информирате на декларираната вредност при поставувањето на цел.

Параметрите на стоката

Тип:
пица алатки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
T-02
Функција:
Еко-Пријателски
Пица Алатки Тип:
Пица Секачи & Тркала
сертификација:
CIQ
Бренд Име:
Ermakova
Тип:
Пица машина,пица тркала,пица нож,пица машина

Подобро ви се допаѓа

Пица Камен Печка за Печење Леб За Внатрешна Рерна Отворено СКАРА Скара Карактеристики се Пече вашите ом

Нов Круг Длабок Сад Нестап Пица Пан Пита Садот за Печење Кујна Алатка 24cm ЧеликОпис : 100% сосема нов и висо

Спецификации : Модел : SKU745267Материјал : Јаглероден Челик + Нестап СлојБоја : ЦрнаВисина : 2cm / 0.79"(appr.)Внатре

Материјал : Храна Одделение СиликонскиГОЛЕМИНА : 26*12*2 CMТежина : околу 92gСоодветна температура : ниска тем

Нов Круг Јадење Длабоко Пица Пан Нестап Пита Садот за Печење Кујна Алатка 22cm ЧеликОпис : 100% сосема нов и

Совршен за правење пица без воздушни џебови никнуваат нема повеќе poking тестото со вилушка,едноставно се

1pc Нерѓосувачки Челик Fluted Тркала Пица Нож Тесто Slicer Сребро Сечилото Алатка Корисна Пица Машина Дома Заф

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ2 НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕН

Се враќа : 1) Ние гарантираме за сета стока што се продава.2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.За Повратни ИнформацииНие одржу

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик+ABS Тип : Пица Секачи & Тркала Големина : Круг машина со дијаметар од 6cm; до

1 PC / Многу Големи Тркала Пица Машина Нерѓосувачки Челик Balde Гума се Справи со Голем Нож Домаќинство, Кујн

Scroll