Новак
GOROCK 42PCS Големи Честички Броеви Писма Модел Тули Големи Димензии DIY Градење на Блок Деца Образовни Играчка Компатибилен Duplo

GOROCK 42PCS Големи Честички Броеви Писма Модел Тули Големи Димензии DIY Градење на Блок Деца Образовни Играчка Компатибилен

Достапност: Залиха
DEN 441.00
DEN 479.52


GOROCK Бренд
Професионални Произведуваат Големи Честички Големи Димензии Тули
Може Да Се Допаѓа Ова
Материјал : еколошки АБС материјал.
Тема : GOROCK 42 PCS Големи Честички Броеви Писма Модел Тули Големи Димензии Градење на Блок Тула Деца Образовни Играчка Компатибилен Duplo
Бројките : Вклучуваат букви и броеви големи димензии градење на блок.додатоци како што се слики,едукативни играчки за деца
Пакет : Нема orignial кутија, нова во запечатен торба
Големина : Сите додатоци како слики,голема големина тули
Сертификат : Помине EN71 тест,безбедни играчки за деца, игра,ова е многу значајна за децата.
Ние нудиме капка шопинг услуга.Добредојдовте на големо.Ако имате било какви дополнителни прашања, ве молам дозволете ми да знам. Ви благодариме!
Објектот Слики
Вклучуваат букви и броеви големи димензии градење на блок
Уживајте во слободно време со вашите деца,Не ги остават на мира

Параметрите на стоката

Тип:
Блокови
Бренд Име:
GOROCK
Предупредување:
не orignial кутија, нова во запечатен торба
Пластични Тип:
ABS
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Возраст Опсег:
> 3 години
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Број На Модел На:
001
Тип:
DIY Блокови Jouet enfant Juguetes brinquedos educativos
МАТЕРИЈА:
Еколошки материјал Bloques
одговараат за:
Децата играчки blocos де montar
Функција:
42PCS Букви, Броеви DIY Образовни блокови Juguetes
Име:
Големи Честички Компатибилен Duplo
За:
Божиќ подарок,подарок играчки за деца,роденденски подарок играчка,подарок играчки за деца
Класификација:
Монтажа
Пакет:
Без оригинална кутија,Нова во затворен пакет

Подобро ви се допаѓа

Дали треба да се плати било царина?Ве молам, никогаш не се загрижени Затоа, препорачливо е тоа да го забе

Име : Дрвени блок сет на кулаМатеријал : ДРВООвој производ го 12pcs бебе ќе се допаѓа бојата и обликот многу

Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите ) Ги Опциите за плаќање Постојат многу методи за плаќање

Материјал : Enviromental Материјал во парк,брза испорака од Нов во запечатена пластична кесаплаќање1...

започнетекрајотКонекција Блокови3 D Сложувалка Зграда Играчки Образовни Интелигенција Блокови за Пода

Размената е прифатена само кога ќе контактирајте со нас во рок од 5 дена откако ќе ја добијат...

ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску , ве молиме почекајте неколку минути и обидете се по

Опис : Предмет : Бебе Шарени Ковале Дрвена Топка + Чекан Кутија Рано Учење Едукативни ИграчкиСостојба : 100

Опис : Оваа гимнастик може да им се помогне на децата да научат рамнотежа и принципот на tumbers.Тоа е симпат

Добредојдовте на Зебра се Сеќавам Ние се сеќаваме секоја трансакција, дури и ако само еден мал цел, секо

магнетни levitation моторMendocino мотор е, исто така, се нарекува светлина мотив, магнетна суспензија роторот на

Материјал : ЕВА пена материјалБлок Количина : 50 парчињаПакет Бруто тежина : 1.0 kgПакет Големина : 27.5 cm x 22cm x

торба[производ големина] : 15.7*6*23.8 cm[производ тежина] : 0.5 КГ[производ материјал] : високоодделение дрво, за

Mediun Големина 96 Pcs / 30 компјутери / Автомобили тркала Магнетни Блокови Авион 2018 Образовни Magnetics Градење на

љубов Срце облик LED DIY kit(Вклучуваат Акрилик школка)Напојување : 5v Функција опис Со музика најмалку 10, нај

ЛОЖ Мини Блокови за Градење на Цигли Соберат Фигури Едукативни Играчки за Децата Подароци за Деца на Жи

овој меѓународен поредок може да потрае подолго за да се дојде, Нормално на shippment на светот се користи да

Бренд Име : Ban BaoБрој На Модел : 8312 Возраст Опсег : ≥ 5 годиниМатеријал : еколошки ABSБлокови Количина : 392 ком

Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати Производите содржат мали делови, не е за деца под 3 г

Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Тоа нормал

1.За Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уп

Ви благодариме за разбирањето.MEOA Мали Градење на Блок Резервни Делови за DIY се Соберат2x6 Пониски 12 Точки

Опис : 1 Бренд : 100% Сосема нов, не Lx G0, тие се 100% фит и компатибилен со Lx G0 2 Пакет : Без Кутија Нормално, транс

овој меѓународен поредок може да потрае подолго за да се дојде, Нормално на shippment на светот се користи да

2 : Предмети се испраќаат од Кина користење на воздухопловната, Стигнат до најголемиот број на земји во р

Поради временскиот јаз, ние може да не се на работа кога ќе се обидете да се зборува за нас Ако не сте зад

Име на производ : 4 D Простор тули Шарени Изведба на Градежни БлоковиПакет : пп торбаПроизвод големина : joi

Напомена : 1 Совршен компатибилен со Assembles Честички Блок Играчки 2 Материјал : Нетоксични, без мирис, безо

Не брзаат да се направи било лоши коментари Ајде да ви помогне со сите проблеми, вклучувајќи го и целосн

Scroll