Новак
перници перница троседот покрие француски Бул куче декоративни 2018 нова Година за Денот на Вљубените подароци кучиња pillowcases almofada cojines

перници перница троседот покрие француски Бул куче декоративни 2018 нова Година за Денот на Вљубените подароци кучиња pillowcases

Достапност: Залиха
DEN 230.00
DEN 383.52

Објаснување : ( Перница случај Нема филер) ( Перница Имаат додатен) .2 во) ве Молиме да се мијат овие опфаќа sepapately на други облека. [Внимание] : проекти вклучуваат исполнува и не се пополни две опции.
Обезбеди сите видови на превозот метод за различни земји. Ако заменетата не е достапно , тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање .

Параметрите на стоката

Големина:
35X35cm Cushion case, 35X35cm Cushion, 45X45cm Cushion case, 45X45cm Cushion, 55X55cm Cushion case, 55X55cm Cushion
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
перница покрие 45cmx45cm(18x18)
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните
Печати Опис:
бела површина е беж,не чиста бела
Пополнување инструкции:
(Перница случај Нема филер)(Перница Имаат додатен)
estilo:
Moderno
Без разлика дали тоа е пренослив и перат:
Пренослив и Перат
Возрасна Група:
Возрасни лица
Preenchimento:
Памук
Тип:
Перница /Перница Маска
Печати Област:
Предната страна печатени, празно задната страна
совети:
Да се избегне продолжување на изложеност на сончева светлина
Одржување:
Висат да се исуши, да се избегне триење и присилува

Подобро ви се допаѓа

Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење на број.) 50 cm x 50 cm / 20" x 20"(appr.>И

За да ги заштитите вашите интереси ,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема д

(5)П : Дали треба да се плати данок или увозни давачки за мојата цел?О : Ако си за купување 15 предмети, норма

Име : перница маскаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерБоја : како на сликиГолемина

Дома Декор Везени Перница Покриваат Сивиот Блу / Бела Геометриски Флорални Платно Памук Suqare Везови Перн

ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1xcushion капак ( не се вклучени вметнување перница ) МАТЕРИЈАЛ : Sequins ГОЛЕМИНА : 40 X40cm перни

Материјал : Фланелен боксери се Одвиваат големина (ќебе големина) : 1.05 x 1.55 м Мултифункционален Ќебе перн

[Size] 45cmx45cm(за 18inch x 18inch ) ,30x50cm(за 12inch x 19inch), Индивидуализира .[Материјал] Памук и Лен Помеша[Пополнување] Нем

2), ве Молиме да се плати во рок од 7 дена по ставање на ред Ние не сме одговорни за било каква увоз Доход. Н

Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитетБоја : Како на сликаМатеријал : Памук + ЛенГолем

Ние ќе се подготват вашите производи, веднаш по добивате вашата исплата и да ви даде следење на број по н

[Size] 45cmx45cm(за 18inch x 18inch ) ,30x50cm(за 12inch x 19inch), Индивидуализира .[Материјал] Дебел Памук и Лен Помеша[Пополнувањ

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов

Мултифункционален 4 во 1 : перница / перница / ќебе / играчкаМатеријал : Фланелен боксери се Одвиваат го

На доделување на датум е 57 работни дена Тоа трае 57days да пристигнат.2) искрено, се надевам, ќе може да го на

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Cuteness Булдог Фитнес Перница Случај Ние Може да го Направи Тоа Ѕвезда Pugs Кампување Големи 17*17 Inch Дневна Со

Име : перница маскаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерБоја : како на сликиГолемина

Политика На ВраќањеНие гарантираме 100% задоволство.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банка

Ве молиме имајте во предвид : Мажите направени дефекти не се гарантира , како што се на штета по употреба

Сублимација Материјал Акварел Стил Симпатична Кутре Pillowcase Дома Dorm Соба Троседот Автомобил Декорација

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

Шарени Животни Перница Случај Елени Носорог Лав Коњ 43*43 CM Слон Мечка Мајмун Зајакот Оркестарот Home Office Ка

) пратката 1.Опис на Многу убава и уникатен дизајн лен фрли перница случај перница маска, направен од вис

Нордиските Дом Канцеларија ги Красат Софа Кревет Автомобил Pillowcase Памук 17*17 Inch морска ѕвезда Дополнител

Гроздобер Куче Памук Перница Случај Троседот Половината Фрли Перница Покрие Дома Автомобил Оркестарот

Scroll