Новак
Денот на вљубените, подарете перниче на перница троседот покрие француски Бул куче декоративни 2018 нова Година кучиња pillowcases almofada cojines

Денот на вљубените, подарете перниче на перница троседот покрие француски Бул куче декоративни 2018 нова Година кучиња pillowcases

Достапност: Залиха
DEN 230.00
DEN 383.52

[Патент] : Невидливи патент. Пост воздух пошта во некои земји може да потрае подолго од 60days , таквите како јужна Африка , Бразил и така натаму . Ако заменетата не е достапно , тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање .
Божиќ перница
Посебна Забелешка : ткаенини беж боја на страницата со Детали Имаат ткаенини сликата на екранот име на производ : Денот на Вљубените, подарете перниче на перница троседот покрие француски Бул куче декоративни 2018 нова Година кучиња pillowcases almofada cojines Количина : 1 парче Возрасна Група : Возрасни Применливи Луѓе : Универзална [Материјал] : 100% природни Сосема Нов Памук, Лен Ткаенини. [Миење температурата] : под 40 ° C (помалку од 86 ° F) На тежината на производот по пакување според големината на производот и тежината е во согласност,(35x35cm Перница покрива 60-80g)(35x35cm Перница+Додатен 360-380g)(45x45cm Перница покрие 80-100g)(45x45cm Перница+Додатен 480-500g) (55x55cm Перница покрие 120-140g)(55x55cm Перница+Додатен 720-740g) [Перница Спецификација] Перници покрие големина 35 X35cm 45 X45cm
55 X55cm Перници големина бидејќи прирачник за шиење причина може да има грешки на 2 до 3 cm(Околу 0. Ве молиме имајте на ум дека во времето на купување. Ако не сте задоволни со вашите елементи , можете да разменувате објектот , но купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Експрес обично имаат царина прашања , во тој случај , ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок. Машина перат.

Параметрите на стоката

Големина:
35X35cm Cushion case, 35X35cm Cushion, 45X45cm Cushion case, 45X45cm Cushion, 55X55cm Cushion case, 55X55cm Cushion
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
перница покрие 45cmx45cm(18x18)
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните
Печати Опис:
бела површина е беж,не чиста бела
Пополнување инструкции:
(Перница случај Нема филер)(Перница Имаат додатен)
estilo:
Moderno
Без разлика дали тоа е пренослив и перат:
Пренослив и Перат
Возрасна Група:
Возрасни лица
Preenchimento:
Памук
Тип:
Перница /Перница Маска
Печати Област:
Предната страна печатени, празно задната страна
совети:
Да се избегне продолжување на изложеност на сончева светлина
Одржување:
Висат да се исуши, да се избегне триење и присилува

Подобро ви се допаѓа

Морски Океанот Стил Море командите l Модели Плоштадот 18" Памук, Лен Морето Коњ Троседот Фрли Перница Пок

Нордиските Дом Канцеларија ги Красат Софа Кревет Автомобил Pillowcase Памук 17*17 Inch морска ѕвезда Дополнител

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Молиме Забележете : 1 Големина : Прибл.19.5x19.5 (50x50cm),ве молиме овозможи 12cm отстапување;2.Пакет вклучувајќи : 1

Cuteness Булдог Фитнес Перница Случај Ние Може да го Направи Тоа Ѕвезда Pugs Кампување Големи 17*17 Inch Дневна Со

Сите Перници Се рачно изработени,Лесно Да се Чисти И да се Доста Издржливи, Љубезно ве молиме да се Разбе

[Size] 45cmx45cm(за 18inch x 18inch ) ,30x50cm(за 12inch x 19inch), Индивидуализира .[Материјал] Дебел Памук и Лен Помеша[Пополнувањ

Име : перница маскаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерБоја : како на сликиГолемина

Политика На ВраќањеНие гарантираме 100% задоволство.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банка

Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење на број.) 50 cm x 50 cm / 20" x 20"(appr.>И

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

) пратката 1.Опис на Многу убава и уникатен дизајн лен фрли перница случај перница маска, направен од вис

Мултифункционален 4 во 1 : перница / перница / ќебе / играчкаМатеријал : Фланелен боксери се Одвиваат го

Ние ќе брод да ја стандардната адреса на ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напушт

Дома Декор Везени Перница Покриваат Сивиот Блу / Бела Геометриски Флорални Платно Памук Suqare Везови Перн

Scroll