Новак
LUOTEEMI Геометриски Облик Луксузни Класичен Невестата се Откажат Обетки со Висок Квалитет Бело Злато Боја Кубни Циркони Благородна LadiesJewelry

LUOTEEMI Геометриски Облик Луксузни Класичен Невестата се Откажат Обетки со Висок Квалитет Бело Злато Боја Кубни Циркони Благородна

Достапност: Залиха
DEN 421.00
DEN 647.52


Параметрите на стоката

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LUOTEEMI
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
E-2017042607/10F18
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Големина:
43.9mm*12.7mm
Тежина:
8.7g
позлата:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Облечен Повод:
Свадба / Годишнината / Матурска / Партија
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
ОДГОВАРА ЗА:
Млади и Зрелост и женски
is_customized:
Yes
срцето обетки:
срцето обетки-teemi
Стил:
Романтични

Подобро ви се допаѓа

Стандарден пакет е како на следната слика Многу висок квалитет уникатни модни дизајни ќе бидат објавен

младата зелен камен Повеќе tassel обетки за жениДолжина : 9cm(за)Тежина : 27g / пар(за)САД $ 0.99 / парче парче парч

и ако купувачот се инсистира на враќање, по нашите технички инженер проверуваат примената враќање е без

Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе сиМногу individualize, нека ви плима до одеднашДиви, личност, мн

Han Cheng Нова Мода Геометриски Виси Златна 925 Sterling Silver Циркон Керамички Капка Обетки За Жените Накит brincos bijo

Yulaili триаголник стил полн со романтични чувства капка обетки за слатки девојки во важни occassionПроизвод С

Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нова...

Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз в

Цел Вредност Од 24 Земји Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Ние Секогаш Сме Тука Да

Производ Стил : БАКНИ МЕ Домот & Мода Симулирани Бисери Бела Глеѓ Цвет Обетки Златна Боја Долг Синџир на

JURAN Долго Целосна Кристал Изјава Earings 2017 Dangle Обетки За Жените Накит Девојка Партија Капка Earring 2 Бои тргов

Гроздобер Месечината Капка Обетки ААА Кубни Циркон AE326Предмет : Пад Обетки AE326Позлата : Бело ЗлатоМатери

Долго Монистра Синџир Фитили Бохемија Рачно Изработени Обетки Tassel Гроздобер Мода Накит Етничка Обетки

Превозот начин ќе зависи од вашата цел количество.Треба да се враќа, се бара : Чекор 1) Контактирајте со н

Неверојатно ниски цени, како што видовме, фабрика за производство на нашите сопствени накит.net / en / e Packet

100% Сосема Нов Стил : Двоен Круг Капка Обетки Главниот Камен Материјал : Кубни ЦиркониОблечен Повод : Свад

dianxiaobao_1dianxiaobao_23389 Препорачуваме парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

ПЛОЧА : Вистински Platinum Позлатен,3 Пати,Не е Лесно Да Исчезнат КАМЕН : ААА Кубни Циркони БРЕНД : ANFASNI Бренд з

Долга Коса Chihuahua обетки е рачно изработени обетки,тоа се прави на цинк легура.Оваа деликатна мода накит

Материјал : 925 Sterling SilverПакување : Фланелен боксери накит кесиТежина : 7.5 g Здраво! Добредојдовте на нашата

потоа на враќање ќе бидат issude со оригиналниот метод на плаќање.Ако објектот е неисправен Враќање: 1.ве м

Добредојдовте на нашата ПродавницаDiscription : Скапоцен камен Тип : Трендовски Зелена Пердув Boho Обетки Уник

Scroll