Новак
AO4612 AO4616 AO4618 SOP8 100PCS 300PCS 500PCS N+P Канал 60V 4612 30V 4616 40V 4618 mosfet Висок квалитет

AO4612 AO4616 AO4618 SOP8 100PCS 300PCS 500PCS N+P Канал 60V 4612 30V 4616 40V 4618 mosfet Висок квалитет

Достапност: Залиха
DEN 672.00


Имаме инженери тест за квалитет за вас .
Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .
Ако ви треба некои примероци за испитување ,
Ве молиме контактирајте со нас слободно !
Ако ви треба големи количини ,
Ве молиме контактирајте со нас слободно ,
Ние ќе ви даде подобра цена !

Параметрите на стоката

боја:
AO4612 100PCS, AO4612 300PCS, AO4612 500PCS, AO4616 100PCS, AO4616 300PCS, AO4616 500PCS, AO4618 100PCS, AO4618 300PCS, AO4618 500PCS
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Конзола За Игри
Бренд Име:
MOSLEADER
is_customized:
YES

Подобро ви се допаѓа

L4981 L4981 AD SOP20 L4981 A нови моќта за управување со чип печ

Ве молиме бидете сигурни дека ќе се понуди за проектот кога вашиот испорака, адреса и контакт телефонск

Мојот пакет се уште не пристигнале ?Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали за да се утврди

Целосно променето во pastintegrated засилувач на суровини, ладна, тешко на ѕвонење, широко се користи во HIFI пол

ИЛИ, можете да изберете да имате замена Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ние само брод да се пот

Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе

6 инчен ,24inch ,итн .Опис На ПроизводотLVDS LCD Панел кабел за DN2800 MT / D2700 MT / DH61 AG МиниITX плочаОвој кабел е дизајн

2, DHL, FEDEX, ТНТ, UPSот, EMS, Кина, Хонг Конг Ви благодариме за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен де

DEN 588.00
618.24

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена Ние ќе ги сноси сите пре

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се о

com / store / group / Powersupply / 110868_211635685.Источна Европа може да потрае и до 1630 работни дена M70 A VGA LVDS LCD Контролер Одб

EMS логистика е полесно да се помине царинската во Бразил Ако имате било какви посебни барања во врска со

База на агенцијата за Воздух mail правила и нашето искуство, љубезно ве молиме да се напомене дека : На сад

Scroll