Новак
ТОПЛА Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Ракавици Шема писма чиста одговараат на перница almohada N(436)

ТОПЛА Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Ракавици Шема писма чиста одговараат

Достапност: Залиха
DEN 163.00
DEN 239.04


ТОПЛА Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Ракавици Шема писма чиста одговараат на перница almohada N(436)
Опис : перница маска е направена од Памук Ткаенини,со една добра пропустливост,На перница поклопецот е прифатлива,издржливи и ефективни.
кој изгледа повеќе уметнички и може да не спречи од гребење. Памук &Полиестер Ткаенини е исто така еден вид на меки материјали,
кој ви даде удобен живот.
Покрај тоа,убава модел изгледа повеќе елеганција и врвот одделение.
Карактеристики :
1. Висок Квалитет
2. Моден дизајн,шарени и прекрасни модели декорирате вашиот дом повеќе фантастична
3. Издржливи и отпор soiling,лесен за чистење
4. Удобно и Мека, тоа ќе направи да имаат добар одмор
5. Добра Пропустливост
6. Милувам, за дома, спална соба, соба, канцеларија, кафуле, итн.
Спецификација :
Материјал : Памук & Полиестер
Големина : Плоштадот : 45 CMX45 CM
Модел : како на сликата прикажани
Боја : Мулти-боја(како на сликата прикажани)

Параметрите на стоката

Големина:
450mmX450mm Q0159
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
N(436)
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Материјал:
Полиестер / Памук
Бренд Име:
Лута племето
is_customized:
Yes
Стил:
Жакард
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Печати
Употреба:
ад/подарок
Техника:
Nonwoven
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил,almofadas decorativas
Големина:
45cmx45cm
Име:
capa де almofada
Шаблон Тип:
Игра на Престоли Троседот Декоративни перница покрива
боја:
Како picutre
Обичај:
Yes
Стил:
Дома
клучни зборови 1:
Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа
клучен збор 2:
Опфаќа лен
клучен збор 3:
мека седиште за во автомобил Опфаќа лен

Подобро ви се допаѓа

Морски Океанот Стил Море командите l Модели Плоштадот 18" Памук, Лен Морето Коњ Троседот Фрли Перница Пок

Универзална Мода Популарни Перница Покрие Прекрасна Црна Мачка 43*43cm Плоштадот Срамежлив Домот Kitty Pillowcas

Шарени Животни Перница Случај Елени Носорог Лав Коњ 43*43 CM Слон Мечка Мајмун Зајакот Оркестарот Home Office Ка

[Патент] : Невидливи патент Пост воздух пошта во некои земји може да потрае подолго од 60days , таквите како

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било

(7)П : Што ако јас не сум среќен со производи добив?A : Можете да контактирате со нас со вашите проблеми...

(Освен некои земји и APO / FPO)2.Висок Qulity Божиќ Снегулка Elk Перница Покрива Дедо Мраз Подароци Подароци Дома

Actural боја може да биде малку поинаква со слики, бидејќи на светлост на светлината.1), Ние го прифаќаме Alipay,

Име : перница маскаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерБоја : како на сликиГолемина

Сите Перници Се рачно изработени,Лесно Да се Чисти И да се Доста Издржливи, Љубезно ве молиме да се Разбе

За Нас По 4 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана Ние нудиме на нашите клие

Молиме Забележете : 1 Големина : Прибл.19.5x19.5 (50x50cm),ве молиме овозможи 12cm отстапување;2.Пакет вклучувајќи : 1

Објаснување : ( Перница случај Нема филер) ( Перница Имаат додатен) .2 во) ве Молиме да се мијат овие опфаќа

(5)П : Дали треба да се плати данок или увозни давачки за мојата цел?О : Ако си за купување 15 предмети, норма

Име : перница маскаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерБоја : како на сликиГолемина

Cuteness Булдог Фитнес Перница Случај Ние Може да го Направи Тоа Ѕвезда Pugs Кампување Големи 17*17 Inch Дневна Со

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов

[Size] 45cmx45cm(за 18inch x 18inch ) ,30x50cm(за 12inch x 19inch), Индивидуализира .[Материјал] Дебел Памук и Лен Помеша[Пополнувањ

Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.Опис : 100% сосема нов и висок квалитетЛесно да се чистиЧле

Ве молиме имајте во предвид : Мажите направени дефекти не се гарантира , како што се на штета по употреба

Нордиските Стил Слатки И Смешни Животни Перница Покрие Персоналните 43*43cm Цртан филм Куче, Мачка Мрзливо

RhombПлетени Перница Покрие Гроздобер Nordico Кафе слонова коска Сива боја Бела Сина Перница Случај Мода 45см*

ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1xcushion капак ( не се вклучени вметнување перница ) МАТЕРИЈАЛ : Sequins ГОЛЕМИНА : 40 X40cm перни

Сублимација Материјал Акварел Стил Симпатична Кутре Pillowcase Дома Dorm Соба Троседот Автомобил Декорација

Scroll