Новак
Моден Тропски Кактус Лаванда Перница Покрие Зелени Лисја Розева Роза Орхидеи 43*43cm ги Красат Домот Градина Рок Стол Перница Случај

Моден Тропски Кактус Лаванда Перница Покрие Зелени Лисја Розева Роза Орхидеи 43*43cm ги Красат Домот Градина Рок Стол Перница

Достапност: Залиха
DEN 168.00
DEN 239.52

Моден Тропски Кактус Лаванда Перница Покрие Зелени Лисја Розева Роза Орхидеи 43*43cm ги Красат Домот Градина Рок Стол Перница Случај
1.Само перница покрие, не пополнување;невидливи патент дизајн. пренослив и перат; 2. Невидливи патент дизајн, лесно да се отвори и лесна дизајн. 3.Перница големина бидејќи прирачник за шиење причина може да има грешки на 2 до 3 см!(Околу 0.8 во~1.2 во); 4. Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела. 5.Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика, можете да побарате за некоја фотографија пред цел. 6. Ако сакате да се купи повеќе на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде поволна цена! Исто така, можете да ни испратите ваша сопствена слика за да прилагодено вашиот стил. 7. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење, ве Молиме посетете ја нашата продавница за повеќе модни перница покрива. Ви благодариме. Производ Детали Слики
Ве молиме имајте во предвид : 1. Ние обично брод во рок од 3 дена.(Освен празник) 2. Можете да контактирате со нас во секое време,кога ќе не прими стоката или стоката има проблем.Ве молиме не прашувај за спорови и лоши рецензии.Ние ќе го реши проблемот за вас. Ни даде 5 ѕвезди ве молиме,ви благодарам многу!

Параметрите на стоката

Големина:
450mm*450mm, 30cmX50cm
Употреба:
Стол,Автомобил,Седиште,Украсни
Техника:
Рачно изработени
Стил:
Обична
Шема:
Печатени
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
H9343
Материјал:
Лен / Памук
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Животните
Бренд Име:
Mycojines
Материјал:
Полиестер лен
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7inch
ОТВОРЕТЕ:
Zip
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче,Фестивал
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
боја:
Шарени,Црна,Беж
Шема:
Англиската Азбука Прага Поштенскиот Печат Париз Замокот Пеперутка Лили Лале

Подобро ви се допаѓа

Сите Перници Се рачно изработени,Лесно Да се Чисти И да се Доста Издржливи, Љубезно ве молиме да се Разбе

2), ве Молиме да се плати во рок од 7 дена по ставање на ред Ние не сме одговорни за било каква увоз Доход. Н

) пратката 1.Опис на Многу убава и уникатен дизајн лен фрли перница случај перница маска, направен од вис

Шарени Животни Перница Случај Елени Носорог Лав Коњ 43*43 CM Слон Мечка Мајмун Зајакот Оркестарот Home Office Ка

ТОПЛА Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Ракавици Шема

Ние ќе се подготват вашите производи, веднаш по добивате вашата исплата и да ви даде следење на број по н

ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1xcushion капак ( не се вклучени вметнување перница ) МАТЕРИЈАЛ : Sequins ГОЛЕМИНА : 40 X40cm перни

Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитетБоја : Како на сликаМатеријал : Памук + ЛенГолем

Универзална Мода Популарни Перница Покрие Прекрасна Црна Мачка 43*43cm Плоштадот Срамежлив Домот Kitty Pillowcas

Шарени Перница Покрие Шарени Мрачно Trigon 43*43cm Плоштадот Геометриски Крои Ткаенина Постелнина За Домашни

Сублимација Материјал Акварел Стил Симпатична Кутре Pillowcase Дома Dorm Соба Троседот Автомобил Декорација

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

(Освен некои земји и APO / FPO)2.Висок Qulity Божиќ Снегулка Elk Перница Покрива Дедо Мраз Подароци Подароци Дома

Cuteness Булдог Фитнес Перница Случај Ние Може да го Направи Тоа Ѕвезда Pugs Кампување Големи 17*17 Inch Дневна Со

Морски Океанот Стил Море командите l Модели Плоштадот 18" Памук, Лен Морето Коњ Троседот Фрли Перница Пок

Гроздобер Куче Памук Перница Случај Троседот Половината Фрли Перница Покрие Дома Автомобил Оркестарот

Молиме Забележете : 1 Големина : Прибл.19.5x19.5 (50x50cm),ве молиме овозможи 12cm отстапување;2.Пакет вклучувајќи : 1

[Size] 45cmx45cm(за 18inch x 18inch ) ,30x50cm(за 12inch x 19inch), Индивидуализира .[Материјал] Дебел Памук и Лен Помеша[Пополнувањ

За Нас По 4 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана Ние нудиме на нашите клие

[Патент] : Невидливи патент Пост воздух пошта во некои земји може да потрае подолго од 60days , таквите како

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Совршен за канцеларија, дневна соба или во спалната соба,земајќи ги да се одморат.Кина Пост Регистриран

Мултифункционален 4 во 1 : перница / перница / ќебе / играчкаМатеријал : Фланелен боксери се Одвиваат го

Scroll