Новак
HENGJIA 6pcs мека пластика жаба мами врвот вода лосос sneakhead риболов вештачки мамки wobblers pesca риболов tackles

HENGJIA 6pcs мека пластика жаба мами врвот вода лосос sneakhead риболов вештачки мамки wobblers pesca риболов tackles

Достапност: Залиха
DEN 288.00
DEN 410.88

Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате било каков проблем, ние секогаш ќе се тука да понудат помош. Ви благодариме за вашето купување. Купувачот може да го врати објектот ако го промените вашиот ум или сте ги купиле погрешна објект, но не можеме да си дозволат враќање такса.5 g
Кука : Висок јаглероден челик куките
Длабочина : Топ вода
Пакетот вклучува : 5pcs жаба Мами
Карактеристики :
1. Ако ви се надевам дека вашата цел може да се увезуваат без должност, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект или DOA.
2 : да се Создаде lifelike пливање на дејствија во вода
3. Но, некои земји ќе треба повеќе денови спогодба за нивните обичаи. ние гарантира на своите клиенти добиваат исклучителна вредност во сè што правите. Ве молиме ни e-mail пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Нудејќи супериорна,иновативни производи и обезбедување на високо ниво на услуги на клиентите.Светли бои и 3 D очите е повеќе привлечна.понекогаш за царинска или времето проблем .
Стил : Жаба Риболов мами
Боја : 6 бои
Материјал : мека Пластика
Објектот должина : 5. Ние имаме големо количество на стоки на залиха за да се обезбеди брза испорака услуги; Обезбедување мешани цел и OEM услуги. Обично, тоа ќе потрае 5-14 работни денови за испорака.Повеќето предмети очекува да пристигне во рок од 5~7 дена во нормални услови. Се враќа ќе биде voided ако производот е mishandled или физички оштетени од страна на клиентите. Ако сте задоволни со производите што сте ги добиле на, ве молиме слободно да ни остави позитивен фидбек.Пакување : едно парче во еден oppbag,а потоа ги стави во мајстор картон; исто така, тука ќе може да пакет нив како cstomers' барања.Висока јачина е тешко да падне. ве молиме контактирајте ме за детали. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг wiht нас.

Параметрите на стоката

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
Жаба мами
Мами тип:
Жаба мами
Материјал:
Мека пластика

Подобро ви се допаѓа

Нимфата Пастрмка Муви Летаат риболов Кука Летаат Риболов Мамка за Слободни да испратите кутија3.87 / тор

Најдобар попер со 3 кукитериболов производи кина artigos де pesca swimbait crankbait 12.6 cm 16.3 g 4 Color попер Fising Мамка за По

Сите слики се направени во вид Тежина : 10 GДолжина : 7.5 CMМатеријал : МеталКвалитет : 10 PcsКука : 4#Висока Јагле

3 D Риболов Очи Празни Мами Crankbait Тешко Мамки за Риболов Справи UPES 4mm 5mm 6mm 7mm 8мм 9mm 12mm Карактеристики : Име :

Висок Квалитет на Риболов Lure140mm 29g Молив Мамка Тешко Мамки Isca Вештачки Став Pesca Leurre Souple Peche Риболов Справи

6pcs Риболов Намамат Cannibal 3" Вештачки Мека Мамки​Риболов намамат должина : 8cmРиболов намамат тежина : 4.7 g /

2) Ако не може да се исходот веднаш по аукција во близина,или ве молиме почекајте неколку минути и обидет

MNFT 10 PCS [ 10 # ] Сива Hackle Опашот на Coachman Летаат Риболов на Пастрмка Мамка Суви Лета Кралската Wulff Браун Hackle Ри

Класичен Флексибилни Мека Мами 105mm 5pcs / многу Swimbaits Вештачки Мамки Силикони Намамат Риболов Справи со Ри

Сите слики се направени во вид Тежина : 7.4 GДолжина : 6.8 CMМатеријал : МеталКвалитет : 10 PcsКука : 6#Висока Јагл

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Транзит пати може да се р

Карактеристики : Minnow риболов намами со живописни 3 D очи.Создава lifelike пливање акции да ги провоцира преда

Опис на производот Големина : SP027 8cm 4.5 g Материјал : Метал Боја : 1 Боја како Квалитет на слика : 10 Pcs / многу К

SMART VIB Мамка 42mm 14g VMC Кука Тоне Риболов Намами Со Splade Snap Вртливата Isca Вештачки Став Pesca Leurre Souple Peche Лажни Риб

Scroll