Новак
Бесплатен превозот BF050 Креативни складирање мултифункционален микро пејзаж накит кутија за складирање кутија 9*6.5 см

Бесплатен превозот BF050 Креативни складирање мултифункционален микро пејзаж накит кутија за складирање кутија 9*6.5 см

Достапност: Залиха
DEN 775.00
DEN 816.00


Креативни складирање мултифункционален микро пејзаж накит кутија за складирање кутија 9*6.5 см бесплатен превозот
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?
A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне :
Како да Нарачате?
http : //help.aliexpress.com/how_to_place_order.html
Прифатени методи за плаќање
http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
П : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?
О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.
П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?
A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Параметрите на стоката

боја:
На ветерници, Светилникот, Црква, Железо кула
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Употреба:
накит
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Стил:
Модерна
Бренд Име:
RONGZHEN
Материјал:
Керамички
Обликот:
правоаголник
Функција:
Еко-Пријателски
Решетки Количина:
1
Број На Модел На:
A009B-2-6
Капацитет:
9*6.5 см
Техника:
Кутија
Спецификација:
9*6.5cm
Оптоварување:
Никој
боја:
четири бои
Големина:
9*6.5cm
Пакување:
ПВЦ кутија
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Подобро ви се допаѓа

Производ големина : Голем објект димензии : Дијаметар : 10cm Висина : 13.8 cmСредната точка димензии : Дијамета

Креативни Ореви бојадисана Диња Семе Бонбони Плоча Суво Овошје Кутии за Складирање Кутија Овошје Плоча

Три Слоеви Бамбус Кутија за Складирање Послужавник За Ужинка / Бонбони / прибор за на маса / Крпа Мултифу

Детали за производот : Материјал : ПП+ силикониГолемина : Круг облик : 10*5.5 cmПравоаголна форма : 14.5*9.5*5.5 cmБо

Опис На ПроизводотГледате аукција за Дигитални Електронски Мали Сеф Бело Голема сигурност за пари, нак

бесплатен превозот 50 компјутери многу wholesales kraft хартија кутија / козметика подарок пакување кутија / Рач

ИЛИ, можете да изберете да имате замена УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и иск

За замена или враќање на објектот : Ве молиме проверете го објектот што е можно поскоро по добивањето на

Тежина : Околу 40g Материјал : крпа Големина : 25*25cm Количина : 100pcs Пакување : OPPУвозни давачки, даноци и давач

1.Материјал : Пластика2.Боја : како се покаже3.Големина : 6.3*2.6*5cm

Јасно Акрилик Шминка Аранжман Складирање Кутија Четка Носителот Организатор Случај Карактеристики : М

1pc Ретро шминка организатор Дрвена Кутија Jewerly Складирање Кутија Гроздобер Цвет Козметички Носителот Н

Материјал : прва класа сребро tinplateПечатење : нема печатење Само бела боја.Големина : 58(L)x45(W)x15(H)mmСите наши

Големина : 10.2*8.2*17cm(За повеќе детали pls види сл)Тоа може да се користи за да го заклучите држачот и накит ку

Е во голема мера зависи од меѓународна шпедиција, искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чек

2017 Нови Пристигнување Гроздобер Кожа 6 мрежи се Види складирање кутија организатор заклучување кутија

1pc луксузни гроздобер дрвени складирање кутија за вино Свадба Маса Подарок Кутија Еден Шише Организато

ZAKKA десктоп дрвена кутија за складирање намирници дрво flowerpot potted succulents дрвена кутија за чувањеМатеријал

Т / T и Western Union.Ве молиме да ни даде пет ѕвездички како охрабрување Ако немате Спедитор во Кина.Ние ќе ги п

Бесплатен превозот ретро kraft хартија за пакување кутија / пакување кутија / накит кутија / козметика ку

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради

50 Садови Помине Уметност Нокти Празни Сјајот На Прашина, Прав Накит Екранот Кутија Случаи Украси За Скл

Scroll