Новак
2017 СТП Кожа Жените Чизми Зима и Топло, Чевли Botas Feminina Женската Мода Мотоцикл Глуждот Чизми Жените Botas Mujer OR914442

2017 СТП Кожа Жените Чизми Зима и Топло, Чевли Botas Feminina Женската Мода Мотоцикл Глуждот Чизми Жените Botas Mujer OR914442

Достапност: Залиха
DEN 576.00
DEN 959.04


Пакет : 1 пар/многу
Ако не сте сигурни која големина да изберат, можете да ни се обратите за совет
Предмет БР. : 914442-914449
Боја : како на сликата Специфики : 1cm=0.393 инчен, 1inch= 2.54 см
НИ Szie
(големината може да ред)
ДОН Големина
(големината на чевлите)
Suitbale
Нога Должина 5.5 35 22.5 cm 6 36 23cm 6.5 37 23.5 cm 7 38 24cm 7.5 39 24.5 cm 8 40 25cm 8.5 41 беа 25,5 cm 9 42 26cm Љубезно Совет : 1. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали differencesin на colour tone на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект. 2. Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 0.1-0.2 cm различни, вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.
100% вистински фотографии

Параметрите на стоката

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9
Бренд Име:
hengsong
Горниот Материјал:
PU
Подигнете Висина:
Глуждот
Затворање Тип:
Чипка-Up
Подигнете Тип:
Мотоцикл чизми
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Број На Модел На:
914442
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Со Платформи:
No
is_handmade:
No
Обвивка Материјал:
Синтетички
Вратило Материјал:
Синтетички
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Чевли Должина:
22.5-26cm
ДОН големина:
35-42
секојдневен чевли:
пролет,лето,есен,зима
Кожа Стил:
СТП Кожа
чевли жени:
Жените го подигнете

Подобро ви се допаѓа

Ние го прифаќа alipay тука.ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.П

Pls мерка ногата должина многу се carefull,а потоа изберете големина врз основа на нога должина.ако имате бил

Корисниците се одговорни за било обичај такси, увозните давачки, а должност даноци кои се задолжени од н

За екстра големи чевли, тоа треба подолго време на процесот,ве молиме да се прошири цел превозот време з

За враќање наплата инструкции : двете купувачи и продавачи се договорат за враќање наплата, купувачот ќ

Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја

Бидете сигурни дека за да напишете ја вашата цел број, и вклучуваат со вас пратката.Особено важно големи

Ако постои било каков проблем со цел,ве молиме контактирајте со нашата Служба за корисници прво.Ако сте

Ние ги испратите CN големина врз основа на НАС можете да изберете големина3.5 cm=Кина Големина 35 НИ Големин

Горниот Материјал : СТПОбвивка Материјал : ТкаенинаПета Висина : 2cm / 0.8 инченВратило : 11.5 cm / 4.5 inchОбемот : 25

започнетекрајотИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛ

Благодарение толку многу !Производите се прикаже : Големина на табелата : Сите наши производи се како шт

Текстурата на материјалот Vamp : мелење arenaceocowhide Единствен : посебен обичај квалитет мека дното гума За че

Жените Мода Алкохол Страна патент Дебела кора Високореволвер Глуждот Чизми Црна 35 Woman Алкохол Глуждот Ч

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА PRICHICELLAСтилски,Qualityshoes!OEM прифатени нарачки,ве молиме контактирајте со нас слободно за с

Глуждот Чизми Мода жена чизми за Есен Зима Чизми кожени чевли zip Скриени Пета Чевли за жениИспорака1·Пра

За Нас : Ние сме професионални меѓународни снабдувач, ние специјализирани во модата Жените, нашиот мага

ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотограф

Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.ИспоракаЗабелешка : поради руската поштенска политика

Горниот Материјал : СТПОбвивка Материјал : Краток кадифенПета Висина : 9cm / 3.5 инченВратило : 23cm / 9.1 инченО

Изглед ,големината можете да изберете е САД големина, кога ќе се направи ред, НЕ велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИ

Scroll