Новак
Pfaff Sensormatic Везови Слободно Движење Нога 820671096

Pfaff Sensormatic Везови Слободно Движење Нога 820671096

Достапност: Залиха
DEN 421.44

Untitled Document Pfaff Sensormatic Везови Слободно Движење Нога На Sensormatic слободно движење нога се користи за stippling и слободно движење везови. На нога овозможува поголема видливост за двете stippling и слободно движење везови. Кога шиење слободно движење на ниска брзина на presser метри ќе се подигне и пониски со секој бод да се одржи на ткаенина на бод плоча, додека бод на индивидуата. Во поголема брзина, presser нога лебди во текот на ткаенина, додека за шиење. Нозете Pfaff Sensormatic Везови Слободно Движење Нога Pfaff

Параметрите на стоката

Тип:
Алатка Поставува
Материјал:
Пластични
Употреба:
машина за шиење

Подобро ви се допаѓа

дел # : EF0613220000 алтернатива дел број се : 090460040020,090460040031 ОВОЈ ОГЛАС IINCLUDES : 50 PCS #EF0613220000 Сосема нов висок квали

Ние ќе ви даде најдобра цена Ви благодариме Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.Ако не сте за

Индустриска машина за шиење рамен автомобил, компјутер рамен автомобил, тенок материјал, нема промена,

Машина за шиење Serger Пониски Нож 310417 за PfaffОпис На ПроизводотМашина за шиење Serger Пониски Нож 310417 за Pfaff Ко

A3 Пвц Сечење Мат двострано Авто Исцелување Сечење Одбор Ткаенина и Кожа Занает DIY Сечење Подлога Quilting До

Подигање Алатки Посебни Берач Пенкало, Молив за Кристал Монистра и Други Мали МонистраПакет : ShippmentБесп

НОЖ Пониски Сечилото Serger # 141000331 Бела 1500 1600 1634 1634 D 4500Ова е Нова Пониска Сечилото # 141000331 која одговара на с

WRMHOM 10pcs / многу Dia12.5cm 4.9 инчен Дрво Везови Карики Крстот Бод Обрачот Embroiderying Шиење Алатка Економски Компле

DIY Кожа Занает Алатки се Справи со Остар Skiving Нож за рачно производство

Видете Повеќе Издржливи Црно дрво toothpick кутија Игла за Шиење Случај Шиење Алатки за Складирање Кутија з

НОЖ Карбид Горниот Сечилото # 50143403 Juki MO734 DE MO735 MO735 D Alt# A4142335000Ова е Нова Карбид Падна Горниот Сечилото # 501434

дел # : B9117012000Б=270010 B 25 компјутери Висок Квалитет Директно Бод Индустриска машина за шиење Bobbins Ќе одговар

Шопинг Водич Додади во кошничка > continue референци > View шопинг количка > Провери сите предмети > Купи сега >

Подигање Алатки FFQ 939 Вакуум Цицање пенкало за камења и Мали Додатоци rhinestones берачТри Совети за можете да

Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и во случај на лоши временски услови Ве молим

Scroll