Новак
Нови 9H 2.5 D Калено Стакло LCD Екран Заштитник За Nikon D7200 D7100 D810 D800 D800E D610 D600 D500 Df D4 D4s

Нови 9H 2.5 D Калено Стакло LCD Екран Заштитник За Nikon D7200 D7100 D810 D800 D800E D610 D600 D500 Df D4 D4s

Достапност: Залиха
DEN 165.60


Опис
Го заштитува вашиот LCD екран од прашина и нула
Висок степен на цврстина чаша со 9 H нула отпор индекс
Високо пренос до 95% задржува екран јасност
Ултра-тенок 0.3 mm (0.02") оптичко стакло
Статички лепило го прави за лесна апликација и отстранување без да остават леплива остатоци
Пакетот Вклучува :
1 x Стакло Екран Заштитник
1 x Влажни Избрише
1 x Сува Избрише
1 x Водич Налепница
1 x Прашина-апсорбер

Параметрите на стоката

боја:
За D7200, За D7100, За D810, За D800, За D800E, За D610, За D600, За D500, За DF, За D4, За D4s
Број На Модел На:
D7200-7100
Пакет:
Yes
Бренд Име:
FOTGA
Употреба:
Камерата

Подобро ви се допаѓа

ОписГо заштитува вашиот LCD екран од прашина и нулаВисок степен на цврстина чаша со 9 H нула отпор индексВ

Посебни лекување процес го прави хируршки цврстина на заштитник биде во близина се 8 H.5 mm ултратенок опт

Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа Нашите производи се квалитетни уве

Добредојдовте на нашиот магазинОпис на производотОпис На ПроизводотЗаштита тоа е изградена од најтврд

Претпазливост : 1, ве Молиме да не лупам исклучите заштитник со вашиот прст кога границата не е лабава, ил

4) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на

5) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната сос

585mm LED Осветлување Светилка лента 12leds За Samsung 32 инчен LCD ТЕЛЕВИЗОР D3 GE320 SM1R2 UE32 H5373 AS CYDF320 BGLV1 H

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса Ако дознаете информации за увоз даночни

ОписГо заштитува вашиот LCD екран од прашина и нулаВисок степен на цврстина чаша со 9 H нула отпор индексВ

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка

ТОП / ИЗВЕСТУВАЊЕ Топло прашува Почитувани купувачи, ве молиме прочитајте производи опис, што е многу в

ENW Скокачки сенка Lcd хауба за екран на поклопецот заштитник Nikon D600 / D610 Дигитална камера Може да биде поде

Опис на производот ја Заштитите вашата Акција Камерата е објектив од гребнатини, нечистотија и остатоц

ОписГо заштитува вашиот LCD екран од прашина и нулаВисок степен на цврстина чаша со 9 H нула отпор индексВ

Користење на увоз 0 3, ве Молиме чувајте го на место каде што децата може да го постигне.LCD Екран Панел Заш

Опис на производот Deerekin Екран Заштитник нуди совршен екран заштита, без да се забележува благодарение н

ОписГо заштитува вашиот LCD екран од прашина и нулаВисок степен на цврстина чаша со 9 H нула отпор индексВ

Опис на производот Deerekin Екран Заштитник нуди совршен екран заштита, без да се забележува благодарение н

Ако не сте добиле вашата нарачка во рок од времето за испорака или ако имате било какви прашања, ве молим

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ.Ако е потребно виде

2 Pack За Canon EOS 1 D X Mark II 0.3 mm 2.5 D 9 H Јасно Калено Стакло Екран Заштитник за dslr фото Камера Отпорен на Гребење Ф

Ние ќе го избере различни пакети во зависност од производите, за да бидете сигурни дека тие се целосно з

LCD Оптички Екран Заштитник / LCD Аспиратор Одговара За за Nikon D800 / D810 / D800 E / D810 A

Scroll