Новак
16pcs/пакет Мека Ракчиња Намамат Мека Мамки Pesca Isca 8cm 2.2 g Черепот ракчиња Намамат Artificials скелет ракчиња Гума Риболов Мами

16pcs/пакет Мека Ракчиња Намамат Мека Мамки Pesca Isca 8cm 2.2 g Черепот ракчиња Намамат Artificials скелет ракчиња Гума Риболов

Достапност: Залиха
DEN 294.00
DEN 376.80


Од безбедносни причини , ние прифаќаме Aliexpress Зачувам -ве Молиме да ни остават порака или забелешка откако ќе се одлучите да купите нашите производи да се провери дали имаме акции или не пред место цел, обично 99% имаме акции. Ако сте задоволни со предмети кои сте ги добиле, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвезди appraisement. -ве молиме љубезно се направи валидна плаќање во рок од 3day
- Парцела ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по уплатата. -Обично тоа трае околу 15-25days за парцела пристигнување, доколку се сретне со виша сила фактори како што се лошите временски, национален празник сезона промоција, итн, тоа ќе треба повеќе денови, ако парцела пристигнување истече 60days ние и ветуваме на целосно рефундирање на дека. •ако најде парцела содржи стоки не е вашата цел објектот, ве молиме испратете ни стока слика со својата тежина мерење слика за нашето истражување.
-ако сакате трговија на големо (купи повеќе парчиња) од нас и не знаат како да се направи не-плаќање цел, ве молиме следете ги овие чекори за Ставање на не-плаќање цел на Aliexpress е брзо и лесно. •Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас на прво место.
•Кога купувачот доби пакет, ве молиме проверете внимателно пред да се потпише потврда.
Задоволството на клиентите е многу важно . Ве молиме да одбие да ја прифати ако се најде пакетот оштетени или отворање на •Ако не сте задоволни со стоката, ве молиме контактирајте со нас •Ако сте примиле оштетениот производ, ве молиме да ги доставите на фотографии за проверка и потврдување, ние сме сигурни дека ќе ви даде задоволувачки одговор. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ви посакам купување среќно!
. -Цел вредност вредност над 5 ние ќе ги искористиме брзо регистрирани ail mail превозот метод со следење на број на вашата парцела испорака, како што е Кина Пост Регистрирани Ail Mail, Aliexpress Стандард Превозот, E-пакет, Посебна Линија-YW, Сингапур Пост, Posti Финска, итн.

Параметрите на стоката

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
ucatchok
Број На Модел На:
вештачки ракчиња мека намамат
Тежина:
0.1 кг

Подобро ви се допаѓа

MNFT 10 PCS 14# 12# Сива Комарец Летаат Пастрмка Може да Лета Летаат Риболов Мами Грешки трговија на ГолемоИску

Опис на производот број на Модел : SB005 Големина : 19.5 g Материјал : Метал Боја : 4 Бои како Квалитет на слика :

Доколку купите повеќе од 1000$, и сакате ОЕМ за свој Бренд,само нас контакт со Трговија со датотеки, или email.

Спецификација на Trulinoya УбодниБренд : TrulinoyaТип : УбодниТежина : 20g, 30g, 45g ,60gБоја : Сина, Розова, ПортокаловаП

започнетекрајотFlashabouFlashabou се користи за облекување лета, jigs и spinnerbaits Совршен за крила, опашки, ребра и те

Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате било каков проблем, ние секогаш ќе се тука да понудат по

MNFT 10 PCS [ 10 # ] Сива Hackle Опашот на Coachman Летаат Риболов на Пастрмка Мамка Суви Лета Кралската Wulff Браун Hackle Ри

7 г пакување : 5pcs за една многу боја : 6 бои На бои кои се испраќаат по случаен избор, ако не ви остави порак

Опис на производот број на Модел : VI023 Големина : 7.5 cm 10g Материјал : Метал Боја : 5 Бои како Квалитет на слик

Најдобар попер со 3 кукитериболов производи кина artigos де pesca swimbait crankbait 12.6 cm 16.3 g 4 Color попер Fising Мамка за По

Сите слики се направени во вид Тежина : 7.4 GДолжина : 6.8 CMМатеријал : МеталКвалитет : 10 PcsКука : 6#Висока Јагл

1 Силни телото,живописни пливање акција и вистинската боја опрема 2 Гравитација shift дизајн го прават тоа

MNFT 1 Pcs Силикони Здолниште Нозе Јапонски Hummer Летаат Риболов Муви Мами со 3 D ОкоИскусни работници рака врз

Goture 175pcs Мамка за Полнење Minnow / Попер / Crankbait / Молив / VIB / Фабрика Метална Лажица Мека Намамат Риболов Намам

Scroll