Новак
Atreus Автомобил Вратата Добредојдовте Светла За Мерцедес S W221 s300 s320 s350 s500 Додатоци 2X LED Учтивост Светилка Проектор Сенка Стил

Atreus Автомобил Вратата Добредојдовте Светла За Мерцедес S W221 s300 s320 s350 s500 Додатоци 2X LED Учтивост Светилка Проектор

Достапност: Залиха
DEN 521.00
DEN 744.00

Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка. За многу земји, можеби купувачите ќе треба да плати царина. Карактеристики : Овие лого за добредојде вратата светла сјај вашата посакувана логото на подот кога ќе ја отворите вашата врата.Не вежба, безжични, кри чипови 2.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Примена : За Мерцедес S класа W221 ,2006-2013 Забелешка : ве Молиме потврдете го вашиот автомобил модел година и оригинални табличка светлина големина пред купување, ви благодариме! Пакет се Вклучени : 2 x ДОВЕДОА Автомобил Вратата Добредојдовте Светла Производ Фотографии :
Пратката & Царина прашања
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката.Лесен за инсталација : нема потреба да ударна дупка , без жици 5. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте со нас да ни се прво пред да остави негативни повратни информации.
Спецификација : 1.
Повратни информации
За вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас.
Гаранција & Гаранција
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. PS : Русија, САД, АУ без царина. Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST.

Параметрите на стоката

S600-Година:
2008,2012,2006,2011,2007,2010,2009,2013
Температура На Боја:
6000K
Име На Модел:
A-YBDTY-017
Интерфејс Тип:
T15
Мерцедес-Бенц Модел:
S600
Објектот Тежина:
0.1KG
Тип На Објект:
Автомобил Вратата На Светла
Бренд Име:
Atreus
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Wattage:
3W
Lumens:
168LM
Автомобил модел:
За Мерцедес S W221 s300 s320 s350 s500
Поддршка:
ОЕМ

Подобро ви се допаѓа

Автомобил Rearview Пак Сигнал Огледала светла Led Светилка за МерцедесБенц Fitment : За Мерцедес Бенц C КЛАСА W205 2

Времето за испорака е познато како што е подолу : ЗемјаПрибл.Ако не сте задоволни со купувањето на било к

citycarauto задните опашка светилка ЗАДНИТЕ braket светлата на возилото одговара за hilux revo LED Задни Светилка +Коч

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина Ние се фоку

Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивен фидбек И сите се вратени предмети мора да

Долг животен век Бидете внимателни за да се избегне дробење или сечење на светилки.Околу 1235 Работни ден

ПРОИЗВОД PRAMETERТочка Бр.Ек 006РСпецификација3157 15 SMD 2835НапонDC 10 V36 VМоќност7.5 WЛумен280 LMТемпература На Боја6000

18 LED Бел Автомобил Камион Полицијата Предупредување за Итни случаи Strobe Светлина Флеш Цртичка Светилка 12

Се враќа : Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме Штом ќе добиете предмети

Долг животен век Бидете внимателни за да се избегне дробење или сечење на светилки Целосно 1 година гара

Не допирајте светилки со вашите прсти за да се избегне предизвика впивање.Објектот ќе биде предаден во 1

Превозот Информации : Ние испрати Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail или epacket стандардно...

SKTOO За Chrysler 300 C предниот браник агол светилка рефлектор рефлексивни лиценцирање предниот браник се прет

HOPSTYLING 2 X 18 SMD За Volvo V70 XC70 S60 S80 XC90 LED табличка светлина Автомобил стил автомобил led светло за Volvo 12v Авто дело

61 kg Стандардна Пратка : Кина Пост / e Packet ( Цел цена HK Пост / e Packet ( Цел цена >=20 USD).6200pcs 39mm 12 V 1210 1206 24 SMD LED Festoon Т

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина Ние се фоку

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен.Бразил / Јужна АмерикаНормално, 1428 работни дена, но понекогаш тоа

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина...

Сите пакет ќе се проверуваат и да имаат Добар пакување пред shiping.com" до купувачите'home страница на Aliexpress...

Вие не треба да ја полните пакување, цена, тоа е бесплатен превозот.Сите нарачки ќе биде Предаден во рок

Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за

Ние правиме статистика, стоки пристигна во земјата на дестинација / регион грубо како што е прикажано п

Пред да ни даде неутрални или negagive повратни информации,ние може да се образувам до вашето задоволство...

Големина : 31mm Festoon (LED автомобил сијалица)Влезен Напон : 12 V DCSMD количина : 4pcs SMD 5050Светилка грло : FestoonБоја : Б

Hopstyling 2 парчиња За Алфа Ромео 174 156 159 166 Brera Giulietta Mito GF Spider LED Лиценца Број Плоча Светла Авто ЗаменаПроизвод

Карактеристики : Материјал : Транспарентна Силикони Сијалица тип : 1157 BAY15 D LED Type : КОЧАН LED Кол : 8 Компјутер

Scroll