Новак
50pcs 20mm прилагодливи антички бронза цвет прстен фах половина круг шише топката рачно изработени стаклена купола покрие тегли diy шишенцето прстен подароци

50pcs 20mm прилагодливи антички бронза цвет прстен фах половина круг шише топката рачно изработени стаклена купола покрие тегли

Достапност: Залиха
DEN 1839.00
DEN 1935.84

стакло шишенцето големина : 20mm
50pcs/многу. можете да добиете не заврши производи . diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :

Параметрите на стоката

Стил:
20mm
Тема:
Цвет
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло

Подобро ви се допаѓа

Тоа трае околу 1825 дена да брод за Името на Земјите.Јас ќе дадам се од себе да се направи сте задоволни...

Обично тоа ќе се земе 1025 работни дена да пристигнат.И тогаш ние го стори истото за вас Предметите ќе бида

стакло шишенцето големина : 38*25mm100pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) Големина : 20*30мм Количина : 20 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде м

Вие сте во потрага на порцелан Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна Тоа покажува Кин

стакло шишенцето големина : 25*15mm500pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовт

Услуги на клиентите : ве Молиме слободно да ми кажете што имате, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа Па ако

стакло шишенцето големина : 20*15mm50 / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеАко ви треба дру

стакло шишенцето големина : 20mm5pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте н

Симпатична Када Trinket Кутија Дома Декоративни Подарок Кутија, Кутија За Накит Дизајн Мал ПодарокСпецифи

стакло шишенцето големина : 25*15mm10pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовте

Име на стоки : star празно шише, сакаат шише, маглина шише, море шише, виножито шише, празна шише со еден про

Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат Ние ќе се потрудиме да се н

Со еден збор ,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас слободно,ние ќе ви одговори шт

стакло шишенцето големина : 25*15mm50pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовте

Со почит! Но купувачот треба да се плати за враќање превозот Повратни информации Политика, Откако ја ваш

Scroll