Новак
LED Дневни Работи Светлина Водоотпорен 12v КОЧАН светилки drl Бела Боја Ден Светло за Магла Светлина Вртење Сигнал Флексибилни Автомобили Работи Светлина

LED Дневни Работи Светлина Водоотпорен 12v КОЧАН светилки drl Бела Боја Ден Светло за Магла Светлина Вртење Сигнал Флексибилни

Достапност: Залиха
DEN 383.00
DEN 479.04


Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, Ако имате било какви прашања.
Ако најдете на превозот цена на вашата земја е скапо,
ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се прилагоди на најдобар превозот цена за вас.
специфична причина за враќање, и вашата цел број.
Ако не можете да знаете дали вашата адреса за е Оддалечена област или не е , ве молиме да бидат слободни да контакт.
НИЕ НЕМА ПРАШАЊЕ ШТО ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ ИЛИ ЗАМЕНА.
НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. 24 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Ве молиме љубезно ве молиме да не информирате на точни вредност на фактура
2 парчиња = 1 сет
*Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и целосна 5 ѕвезди продавачот рејтингот. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса . (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние само брод да се потврди цел адреси. Време На Испорака :
Посебна забелешка : ако имате било какви посебни Барања,можете да Напишано во Забелешките кога цел,
и најдобро ни даде вашата emai или други контакт начин,ако има било каков проблем,ние можеме да ве контактираме.

Параметрите на стоката

боја:
Бела, Мраз сина
Материјал Тип:
флексибилни гума
Niva-Година:
1992,1993,1990,2012,1991
Бренд Име:
FASTKAS
Тип На Објект:
Ден Светлина
Објектот Дијаметар:
22.5cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.2kg
Lada Модел:
Niva
За Возило Брендови/Модел:
Lada
Име На Модел:
КОЧАН-ДАО
Специјални Функции:
Дневна Светлина, светилки drl, Дење Работи Светлина
светло функција:
Светилки drl и се Претвора Сигналот Светлина
Гаранција:
14 месеци
LED чип вид:
кочан предводени
Лер Зрак Тип:
кочан led светилки drl
Напон:
12V
Тип На Објект:
Дење Работи Светла
Автомобил модел:
сите

Подобро ви се допаѓа

Или не, ве молам, точно пред исплата Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како екако е можно, с

1 Пар Килибар Пред LED Пак Сигнал Светлина За 20072017 Jeep Wrangler JK JKU Индикатор Ламбата Чадот ЛеќаLED Пак Сигнал Св

Ние ќе рефундирање на дека за било какви проблеми со квалитетот Бесплатен Превозот за eпакет или Кина По

Продавачот ВетувањеE ASY ПРЕВОЗОТ Обично, хонг конг ПОСТ Воздух Пошта е претпочитаат превозот начин, зато

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од

2 парчиња / set Светла светилки drl Бела DC 12 V КОЧАН 100 SMD Сребро Магла Light Off Road Дење Работи, Светлата за Дневно

ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Св

3% Квалитет гаранција : 24 месеци Креативно Размислување : Создадена преку светлината производство искус

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Даваат изглед на светлата исто како и луксузни автомобили Сите големи кредитни картички се прифаќаат п

Бидејќи некои автомобили имаат патен компјутер и протокол,на пример : Европскиот и Американскиот модел

1 Усвојување на Високомоќ, висока осветленост САД се увезуваат LED монистра,што е доволно да предизвика д

Ве молиме ни email пред отворање на спор или остави негативни повратни информации, Ние ќе ви помогне да ги

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ако не можете да добиете на нашат

Scroll