Новак
Цртан филм Еластична Багаж Покрие Одвратното Мене Потчинети Печати Патување Додатоци за 18-30 инчен Случај Куфер Заштитна Прашина Опфаќа

Цртан филм Еластична Багаж Покрие Одвратното Мене Потчинети Печати Патување Додатоци за 18-30 инчен Случај Куфер Заштитна Прашина

Достапност: Залиха
DEN 720.00
DEN 959.04


Цртан филм Еластична Багаж Покрие Одвратното Мене Потчинети Печати Патување Додатоци за 18-30 инчен Случај Куфер Заштитна Прашина Опфаќа
маска љубов, одговараат случај капак, прибор патна торба, багаж торба покрие, дожд покритие за торба, ги покријат патните торба, маска за дожд, опфаќа за чанти, додатоци за патување, патување багаж куфер маска, печатење на багаж, маска за багаж, багаж покрие еластична, багаж куфер заштитна маска, багаж покрие 30, стилски багаж, знаме багаж, патување покрие багаж, куфер 30 инчи, багаж водоотпорен, куфер додатоци, куфер заштитник опфаќа, печатени куфер, багаж количка случај, куфер заштитник, еластична багаж, мода патување додатоци, куфер заштита, патнички багаж куфер заштита, заштита куфер, торба покрие водоотпорен, патување додатоци жените, патна торба додатоци,ставете торба,патнички багаж маска, патнички багаж куфер заштитна маска

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Патување Додатоци
Бренд Име:
Dispalang
Објектот Ширина:
27cm
Објектот Должина:
44cm
Главен Материјал:
Полиестер
Објектот Висина:
65cm
Материјал Состав:
90%полиестер+10%spandex
Објектот Тежина:
200g
Патување Додатоци:
багаж маска
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
Количка случај маска
Големина:
According to your suitcase size to choose
Мали Димензии:
Се применува за 18-22 инчен куфер
Средната големина:
Се применува за 22-26 инчен куфер
Голема Големина:
Се применува за 26-30 инчен куфер
куфер:
18-30 Инчен Куфер Торба
Пакување:
на polybag за секое парче
is_customized:
Yes
Функција:
Заштитна торба куфер,растеглив багаж маска
Затворање Тип:
Патент
Повод:
Отворено патување

Подобро ви се допаѓа

Забелешка : Ова е САМО Заштитна Маска САМО за Багаж! Не Багаж Себе~!!!Земјата САД Знаме Растеглив Еластичн

Еластична Флорални Куфер Покритие за Патување Spandex Багаж Заштитник Покритие за Жените Цвет Водоотпорен

Куфер Дожд Покрие Јасно багаж покрие багаж заштитник Spandex покритие за багаж торба за 1830 инчен случај Ста

ве молиме во вид преовладува.Ние ќе испрати нови една за вас Откако ќе ни ги испратите слика,нашата диза

Ова е САМО Заштитна Маска САМО за Багаж! Не Багаж себе !!!!!!!Сите клиенти, ве молиме да не изберете погреше

Забелешка : Ова е САМО Заштитна Маска САМО за Багаж! Не Багаж Себе~!!!Почитувани Купувачи : Ако овие не ви с

Спецификации : Материјал : Кадифе ткаенини+нетоксични ПВЦ лагерБоја : Сина / Виолетова / / Сива / Red / Ово

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво

Забелешка : Ова е САМО Заштитна Маска САМО за Багаж! Не Багаж Себе~!!!Dispalang Мачка Шепа Еластична Патнички Б

Забелешка : Ова е САМО Заштитна Маска САМО за Багаж! Не Багаж Себе~!!!Тексас Збор Печатени Патнички Багаж

Забелешка : Ова е САМО Заштитна Маска САМО за Багаж! Не Багаж Себе~!!!Дизајнер на 3 D Коњ Печати Водоотпорен

Забелешка : Ова е САМО Заштитна Маска САМО за Багаж! Не Багаж Себе~!!!Dispalang Еластична Багаж Покрие Австрал

Ова е САМО Заштитна Маска САМО за Багаж! Не Багаж себе !!!!!!!Ова е САМО Заштитна Маска САМО за Багаж! Не Баг

Плаќање : 1.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачка

Забелешка : Ова е САМО Заштитна Маска САМО за Багаж! Не Багаж Себе~!!!Dispalang Yoga Design Жените Багаж Капаци за 1830

Scroll