Новак
M3-M30 DIN582 Око Ореви Кревање Прстен Орев 304 од не ' Рѓосувачки Челик сврзувачки елементи DIY Одржување LM020 Бесплатен Превозот Метрички Навој

M3-M30 DIN582 Око Ореви Кревање Прстен Орев 304 од не ' Рѓосувачки Челик сврзувачки елементи DIY Одржување LM020 Бесплатен Превозот

Достапност: Залиха
DEN 456.00
DEN 479.52


Бренд KINGLAND Материјал 304 од не ' Рѓосувачки Челик Објект Око Орев / Прстен Орев Површината Ниту еден Стандард DIN582 Пакување, Пластична Кеса Големина На пример : M3 (Внатрешно Кол 3мм)
Единица : mm
Големина d L dk дп M6 6 10 17.38 5.2 М8 8 13 20.23 7.85 M10 10 18 24.12 8.49 М12 12 20 29.63 9.36 М14 14 20 31.74 11.99 М16. 16 25 34.56 12.63
Ако не можете да го најдете производот што си сакал, Pls се чувствуваат слободни да контакт.

Параметрите на стоката

Големина:
M3 X 5 PCS, M4 X 5 PCS, M5 X 5 PCS, M6 X 5 PCS, M8 X 5 PCS, M10 X 2 PCS, M12 X 2 PCS, M14 X 1 PCS, M16 X 1 PCS, M18 X 1 PCS, M20 X 1 PCS, M24 X 1 PCS, M27 X 1 PCS, M30 X 1 PCS
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
LM020
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Прстен Орев / Око Нут
Стандард:
DIN582
Потекло:
Кина
Акции:
богатите
Пакет:
OPP вреќа
Услуга:
Пад на превозот
Големина:
M3 - M30

Подобро ви се допаѓа

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликЕдиница : mm Големина D d0 d Dk K L H(Возбудлив дебелина ) М3 3.0 5.0 4.9 7.0 0.8 9.0 0.5

Бренд KINGLAND Материјал 304 од не ' Рѓосувачки Челик Објект Крило Орев Површината Ниту еден Стандард DIN315 Пак

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M10 M10*1*5 M10x1x5 M10*1*

SOA8324 Thruдупка standoffs,алуминиум 6061,природата, PEM стандард,направени во кина, во парк.Кои ги користат докажан

Предмет : S Облик Кујна Лажица Пан Тенџере Виси Куки ЗакачалкиГолемина Одберете 2mm 3мм 4mm 5mm 6mm 8ммПакет 10 10

SO4М43 Прекудупка standoffs,Sвакуум термички третман,природата,PEM стандард,направени во кина,во паркКои ги кор

започнетекрајотБББренд Име : AXKГолемина : M5 M6 М8 M10 М12 М14Единица Тип : многу (5 парчиња / многу)Пакет Тежина :

50pcs м8 челик со оксид хексадецимален црна страната орев DIN6923 хексадецимален нут со прирабница

15 Парчиња Метал Заклучување ОревМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : M10 (Навој дијаметар : 10мм

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари10 Pcs М8 М8*17 M8x17 Zin

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер"

Предмет : M5x10 Навој Вметнете Орев Мебел Завртки За Дрво Хексадецимален Штекер Завртка Flanged Бодликава Цин

Т Пролет Орев Половина Круг Еластичност Пролет Орев Блок за 20 / 30 ГОДИНИ / 40ТИ / 45 S Алуминиумски Профил Сл

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на February M14 М16 M18 M20 304 од не '

Големина На Хексагонални Род Copling НутДетали За Хексагонални Род Copling НутИспорака На предмети ќе биде ис

M6 Месинг Крило Ореви Пеперутка ОревиГолемина : M6​

Негативни повратни информации не реши ништо Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите email в

100 PCS М1.4 / м1.6 месинг вметнете орев / knurled орев / круг орев за инјектирање калапиПредметите ќе бидат испр

15 Парчиња Метал Заклучување ОревМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : М8 (Навој дијаметар : 8мм,

Забелешка : следните вредности за една серија на прирачник за мерење, постои одредена грешка, умот или в

20pcs м8*16.5 а2 70 304 од не ' рѓосувачки челик countersunk занитвам орев вметнете нут

Подебели широк опрема и занитвам заварување creats повисока брзина на мелење и подолг живот.Тркала каракт

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариМ12 М14 М16...

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариМ3 М4 M5 M6 М8 M10 М12

Вкупна Големина : 30 х 30 x 15mm / 1.2 х 1.2 х 0.6 инчен(L*W*H)Материјал : PEНето Тежина : 112gИме На Производ : Плоштадот Це

SOAм3.54 Прекудупка standoffs ,,алуминиум 6061,природата, PEM стандард,направени во кина, во парк.Кои ги користат до

Големина На Шприцоване Круг Knurled Вметнете Оревиd=М2.5 D=3.8 mm H=8ммДетали На Шприцоване Круг Knurled Вметнете Оре

Scroll