Новак
Кратко Sleeve Cheongsam Qipao Облечи Гроздобер Ориентален Стил Фустани Лето Жените Кинески Фустан Qipao NN0510 ВИЕ

Кратко Sleeve Cheongsam Qipao Облечи Гроздобер Ориентален Стил Фустани Лето Жените Кинески Фустан Qipao NN0510 ВИЕ

Достапност: Залиха
DEN 2851.00
DEN 5184.00


големина на Рамо Биста Половината Колковите Должина S 36 82 64 86 127 M 37 86 68 90 128 L 38 90 72 94 129 XL 40 94 76 98 130 XXL 42 98 80 102 131

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Традиционален Кинески Облека:
Cheongsams
Број На Модел На:
NN0510
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
EASTQUEEN
cheongsam qipao фустан:
ориентален стил фустани
кинески фустан qipao:
Кратко Sleeve
Гроздобер:
лето жени

Подобро ви се допаѓа

[Мерење]1 БистаСите на патот околу вашиот биста и назад право во вашата брадавица линија, носење на вашат

[Мерење]1 БистаСите на патот околу вашиот биста и назад право во вашата брадавица линија, носење на вашат

Материјал : ПолиестерГолемина : XS S M L XL XXL2 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот м

Пакет : 1 парче Облека без додатоци[Мерење]1 БистаСите на патот околу вашиот биста и назад право во вашата

Само бара за нашата служба за корисници за каков било сакате да знаетеВРАЌАЊЕ&НАПЛАТАChoises онлајн продав

DesciptionДобредојдовте На Нашата Продавница !!Точка Име : 2015 Пролет Лето Нови Ретро Традиционален Кинески О

Материјал : Сатен ПолиестерГолемина : S M L XL XXL XXXL7 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според в

Се чувствуваат слободни да не контактирате за подетални информации Сепак, и покрај ова, ние ќе се потруд

Кога ќе го поставите цел,Pls забелешка вашата висина, тежина биста и половината големина 1 ст .Ако вашиот it

[Мерење]1 БистаСите на патот околу вашиот биста и назад право во вашата брадавица линија, носење на вашат

Средината Кратко Sleeve Жените Кинески Qipao се Облекуваат Женски Cheongsam Летни Цвеќиња Гроздобер се Облекуваа

Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат Pls проверете со вашата зем

Пролет Свила Cheongsam Трговија На Големо Долго Кинеската Традиционална Облека Печатење Цвет Без Ракави Qipao

DesciptionТочка Име : 2015 Година Нови Лето Ретро Плус големина 5xl Vestido Chines Qipao Краток Традиционалните Мандарин

вклучува : ФустанТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , глав

Материјал : ПолиестерГолемина : XS S M L XL XXL2 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот м

Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис Ако сте го добиле погрешен објект, Предм

[Мерење]1 БистаСите на патот околу вашиот биста и назад право во вашата брадавица линија, носење на вашат

[Мерење]1 БистаСите на патот околу вашиот биста и назад право во вашата брадавица линија, носење на вашат

"ЗАБЕЛЕШКИ : СЛЕДНИТЕ Е СОВЕТИ ЗА ВАС , НЕ Е ТОЧНО ЗА СИТЕ ВИСИНА(CM) ТЕЖИНА (KG) 155 4045 4549 4953 5357 5761 160 42.понекога

, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.· Купувачот е одговорен з

Scroll