Новак
3 Парчиња Им Одговара На Мажите Британски Најновите Грб Панталона Дизајни Црна/Сива Mens Одговараат На Есен Зима Дебели Тенок Одговара Plaid Свадба Tuxedos

3 Парчиња Им Одговара На Мажите Британски Најновите Грб Панталона Дизајни Црна/Сива Mens Одговараат На Есен Зима Дебели Тенок

Достапност: Залиха
DEN 4876.00
DEN 6095.52

Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена.
· Да ни ги испратите вашите клиенти превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така, може да го напишете вашиот клиенти превозот адреса директно во вашата нарачка)
· Нормално Во рок од 24 часа откако добиле наредба ( Ако некои се надвор од акциите, или лошите временски услови и др други причини, ние ќе контакт со вас во прво време, и можете да изберете оди на чекање ,или промена на други стил/боја, или да се пријавите за да се вратите парите.
· Нормално, објекти wirive во 7-15 Работни Дена од EMS , 15-30 дена од пост воздух mail.половината=?
9.
Добредојдовте во мојата продавница
Ние сме една фабрика во ! w e онлајн 24 часа. тежина=?
15.
ве молиме имајте на ум дека овие големина е облека големина)
Вест и Вратоврска Боја Шема :
Одговара Боја Шема можете да ја промените одговара на бојата ) :
други стилови за костуми,ако сакате ,можете да ни испратите е-пошта или шема онлајн.бедрото=?
13. деколте=?
2. Но, тоа може да биде одложен бидејќи на празници или лоши временски услови. Но мора да ни даде фотографии од нив да го докаже тоа.градите=?
7.
Големина : Прилагодено-се прилагоди на
Големина на единица : cm
КАКО ДА се ИЗМЕРИ(тело)?
Почитувани, ве молиме според сликите покажуваат дел место за да се измери, ви благодариме!
1.можете да ме контактирате во било кое време ако треба.јакна должина=?
11. врвка за околу=?
6.панталони должина=?
12.
втор чекор : може да се каже нашата компанија вашето тело големини на вашиот нарачана костуми и бои кога ќе ги нарачате. Политика На Враќање
· Откако ќе прими пакет, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена ако не сте задоволни или не се штети во транспортот. ви посакувам среќен шопинг
прв чекор : кога ќе ја отворите нашата компанија продавница,можете да изберете за вашата земја Јазици ,додадете некои производство ви се допаѓа на количка или да ја додадете нашата продавница на листата .

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Број На Модел На:
мажите suit1460
Бренд Име:
Brightmanyouth
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Материјал:
Памук,Волна,Полиестер
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Употреба:
Младоженецот Носат
Ткаенини:
Волнени мешавина
Сезоната:
Есен/Пролет
боја:
сопствени направени
Стил:
мажите одговара на свадба
Функција:
најдобри младоженецот tuxedos
Слика:
Стандард

Подобро ви се допаѓа

Големина Биста Половината Ракав Облека долго Рамо Панталони долго тежина висина S 96 80 59 70 42 100 57.5 kg за 165170

градите= ? 7.)Answer : ___________________________ Note : Почитувани,ако најде дека над стандард што одговара на големината н

Обичај Должност : Меѓународни купувачи ве Молиме имајте во предвид : (1) Увозните давачки, даноци и давач

По добивање на врати објект,ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена(со исклучок на трошоците за пр

Ако купите два или повеќе елементи заедно За насние се одговара и жените фустани производство на компан

или ни обезбеди референтна боја слика Со цел да се направи фустан се вклопуваат за вас, ве молиме дај ни

Големина на Рамо Биста Ракав Облека долго Половината Панталони долго S 42 96 59 70 80 100 M 44 100 61 72 87 103 L 46 103 64 74 95 1

++++++++++ " "Многу, многу убаво продавачот .Смк : нашиот тим составен од високи казанџии со повеќе од 20 години

Супер Мода Одговара Тенок Мажите Одговара Пинк Бисер СТП Одговараат Јакна ноќен клуб Бар Мажите Пејачи

Добредојдовте во Мојата Продавница : Ние сме фабрика продавачот .ние може да направи било боја,која било

и Русија Клиент треба понуда Полно име, како на барањата на Сопствен Оддел Ние нудиме различни нивоа на

Ве молиме comfirm вашата големина пред да купите Плаќање Политика : Плаќањето е поради Кредитна Картичка,пр

Добредојдовте во Мојата Продавница : Ние сме фабрика продавачот .ние може да направи било боја,која било

Услови & СостојбаСепак,за да се избегнат било какви потенцијални oversights,ние respectfully барање вашата поддршк

Гаранција : 7 дена пари назад / 2недели размена / 1година поправка на услугатаВрати објектот мора да сод

кажете ми вие како стил број кога ќе ги нарачате Во текот на посебен празник како Кинески Фестивал Одмор

Хроматска аберација е сеприсутниот помеѓу различни екран, ве молиме да се разбере ограничен боја / голе

Гаранција : 7 дена пари назад / 2недели размена / 1година поправка на услугатаВрати објектот мора да сод

Големина на Рамо Биста Ракав Долго М 44 98 60 70 L 46 106 61 71 XL 48 114 62 72 (CM)Мојот драг пријател : Постојат разлики по

Големина на Половината Биста Ракав Долго S 80 86 57 67 M 86 93 58 69 L 93 100 59 71 XL 100 107 60 73 2 XL 107 113 61 75 3 XL 113 120 62 77 (CM)Мојот

Добредојдовте во Мојата Продавница : Ние сме фабрика продавачот .ние може да направи било боја,која било

Добредојдовте на Нашата Продавница!Љубезно Совети : цената не вклучува никакви додатоци(што е прикажан

Ви благодариме!!!Ова одговара вклучуваат : ( Јакна + Панталони + Вест )Ве молиме да ми кажете на вашата голе

Scroll