Новак
Lovegem Вистинска СЛИКА од јаспис EARRING 925 Фунта Сребро,31 мм, AE1633

Lovegem Вистинска СЛИКА од јаспис EARRING 925 Фунта Сребро,31 мм, AE1633

Достапност: Залиха
DEN 1024.00
DEN 1101.60


31 мм,6.8 g, камен големина : 12.2 x 12 mm

Параметрите на стоката

Бренд Име:
Утопија Скапоцен Камен
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
GIC
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна

Подобро ви се допаѓа

Опис : Стил : Природен Камен Був Pendant слободни сребрени синџири Ѓердан Occation : Christams подарок за Денот на Вљу

46 mm,8.5 g, камен големина : 25.2 x 11,8 mm

ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор

природни свежа вода бисер pendantтокму исто како сликасамо 1 buc14 K злато со кубни и циркони бисерСтавање Нар

Со совршен стил,убав дизајн, прекрасна изведба, тоа е навистина ретка уметнички дела и во вредност од со

Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на времево царинење или друга прич

Ако ви се допаѓа Кинеската култура, ве молиме да не ја пропуштајте оваа точка.Доколку ви се допаѓа нашат

2примерок, ќе биде испратен од Кина, Хонгконг пост.Постојат многу видови на квалитет на пазарот.Тоа обич

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

Се враќаНие да се потрудиме да им служи на нашите клиенти Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дек

Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.Тоа обичн

Име : 925 сребрен инкрустирани природни Мадагаскар гранат ѓердан pendant боја : боја Мода богатство добар ква

Добредојдовте во нашите Продавници! Сите предмети се направени во нашата фабрика, па ќе видите имаме На

4Хонгконг Пост (за мали цел) Сепак, ако поради некоја причина не сте целосно задоволни, дека може да се вр

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.Ваше

Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашит

5cm9cm долгоБоја : FuschiaКоличина : микс форма 10pcsДруги Жешки Druzy Приврзоци&КонекториЖDP07 Пурпурна Аметист Druzy

Камен Големина : 22 mm*14mm*5mmБоја : Опал бојаМатеријал : Опал каменMOQ : 50 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10ммУживајте

Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина

Камен Големина : 25мм*14mm*6mmБоја : Како На Сликата ШоуМатеријал : Природен КаменТежина : 12 PCS / 60 GMOQ : 12 PCS1inch=2.539

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.99 ДО

Најлон Tassel Голема Pendant Украси, Мешана БојаГолемина : за 11mm широк, 70~74mm долго, дупка : 4mm.(бродови од сад не м

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.5 инч

5 инчи во мерењето.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во деталн

Scroll