Новак
RF/EMF ОКЛОПНА ЏЕБ ТКАЕНИНА

RF/EMF ОКЛОПНА ЏЕБ ТКАЕНИНА

Достапност: Залиха
DEN 1584.00


Параметрите на стоката

Техника:
Ткаени
Бренд Име:
U-СРЕБРО.
Стил:
Обична
Плетени Тип:
weft
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
150cm
Шема:
Предиво Обоена
Тип:
плетени ткаенини
Функција:
проводници
Материјал:
Полиестер/Сребрени влакна
is_customized:
yes

Подобро ви се допаѓа

108cm X 100 cm Армија воено rfid блокирање ткаенина rf заштитен текстил​Производ Бр : N038Состав : ДОМАШНИ милениц

метар метар метар метарШирина : жолтозелена 130cm; темно сива 135cm Тежина : жолтозелена 410g / m; темно сива 400g

Новиот Дизајн Секси Црвена Cowgirl Памучна Ткаенина Quilting Месо Ткиво Twill Крпа за Комбинација Име на Производ

големина : length1m*width1 Испорака име е во најголем дел од случаите од 15 до 40 работни дена.Ако ви треба вашата

Ткаенина тип : Сатен ткаенинаТкаенина материјал : 100% полиестерБоја : шампањ златоШирина : 60" / 150cmГолемина

100% памук парче жакард ткаенина памук, плетени ткаенини за маицаСостав : 100% памукШирина : 140cmПредиво гроф

160cm*50cm 100% Памук Ткаенини Американското Знаме Печатени Ткаенини, совршен за colthes, завеси ,постелнина, quilting

добредојдовте на нашиот магазинОпис На Производот1 Tulle нето чипка ткаенина.2 Ширина : 5152".3 Должина : 5 метр

започнетекрајот1 Материјал : 100% Памук 2 Димензии : ширина е 1.5 метри,едно парче должина 0,5 метар,ако понуда

Карактеристики : Бренд HAOCHU Материјал : Полиестер Ширина : 15cm Должина : 10yards (Средна Цврстина) Пакет Вклучу

започнетекрајот1 Материјал : 100% Памук 2 Димензии : ширина е 1.5 метри,едно парче должина 0,5 метар,ако понуда

Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја.Ако оваа точк

Scroll