Новак
10pcs/многу Нови MAX471ESA MAX471E MAX471CSA MAX471C СОП-8 Прецизност, Високо-Страна Тековната Смисла Засилувачи IC

10pcs/многу Нови MAX471ESA MAX471E MAX471CSA MAX471C СОП-8 Прецизност, Високо-Страна Тековната Смисла Засилувачи IC

Достапност: Залиха
DEN 274.00
DEN 288.00

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. (Освен некои земји и APO / FPO)
2.
Опфатот на деловните : авто IC, дигитални да аналогни коло, единствен чип microcomputer, фотоелектрически спојка, складирање, три-терминал напонски регулатор, SCR, поле ефект, schottky, релеи, отпорници кондензатори, , светлината цевка, конектори, и други one-stop поддршка на услуги!
1.
мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро
Купувачот Совети
1 : Прво бидете сигурни дека tha т вашата адреса за е точен
2 : Пред да потпише за пратката, ве молиме проверете парцела е исполнет со производот
За НАС
Ние и Ветуваме на :
* Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет е можно.
Јас цврсто верувам
Ние ќе биде вашиот најдобар партнер
.DHL сојузниот .
Нашите предности
1 : Ние сме сите сопствени акции, со соодветна понуда
2 : квалитетот на производот достигна серија на сертификациони
3 : Ние го поддржуваат различни видови на транспорт, Хонг Конг и Кинески поштенски пакети, ЕМС. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.UPS-от и ТНТ, може целосно да се задоволат различните потреби на купувачот. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
CazenOveyi
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
MAX471ESA
is_customized:
Yes
Пакет:
СОП
Тип:
DIY
Примена:
pcb
Електронски Компоненти & Материјали:
DC-DC
Електронски Компоненти & Supplies1:
esp8266
Електронски Компоненти & Supplies2:
dht22
Електронски Компоненти & Supplies4:
esp32
Електронски Компоненти & Supplies5:
amplifie

Подобро ви се допаѓа

RTL8211 B QFN64

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена...

(Освен некои земји и APO / FPO)2 Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ако не сте добиле вашат

Pengiriman гратис 10 компјутери / многу 7.2 MM 74 HC573 D 74 HC573 8 малку широк три државата излез тип D latch СОП20 ic

Лимит попусти10 PCS BESTEP T73 12 V Реле Сина JQC3 F12 VDCВ

Ако вашата цел е затворена поради безбедносни причини, треба да поднесе барање до aliexpress.Добредојдовте н

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

RTS5160 QFP48

Јас цврсто верувамНие ќе биде вашиот најдобар партнер Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена о

50 компјутери / многу 74 HC04 74 HC04 D SN74 HC04 D СОП14 CMOS чип логиката портата Шест фаза инверторот ic

Мојот пакет се уште не пристигнале ?Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали за да се утврди

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цен

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена...

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Ве молиме проверете со што земјата е Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тро

Scroll