Новак
CGWSR 1616 2020 2525-W20-W30-W40-W50-L CNC Надворешни Grooving Вртење Slotting Алатка Држачот За Струг Машина WGE20 WGE40 WGE30

CGWSR 1616 2020 2525-W20-W30-W40-W50-L CNC Надворешни Grooving Вртење Slotting Алатка Држачот За Струг Машина WGE20 WGE40 WGE30

Достапност: Залиха
DEN 815.52


3) Ние само бродот да Aliexpress потврди цел адреси.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена откако ќе го поставите цел. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Забелешка: овој производ не содржи вметнете;Вклучува Завртка shim клуч менгеме Алатка Носителот додатоци
Цврстина : 42-45 Материјал : ХСС
Фабриката за директна продажба, трговија на големо предност : Нашите главни производи се : карбид нож, Нашите главни производи се : Grooving, Вртење, Мелење Алатка, карбид инсерти, рударство, & геолошки алатки, род, запечатување прстен, цртање умре и се тркалаат, карбид Прачки, карбид Плочи, карбид anvils и карбид топки, Суровини, груб, Итн.(Ако сакате да го користите побрзо превозот метод, pls ни e-mail за повеќе информации)
2) обработка времето ќе биде 2-3 дена по уплатата верификација. Враќање :
1) Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима.
5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако треба да испрати страна на курирската служба DHL, ве молиме да стигнат до мене за трошоци.
Повратни информации :
ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни даде postive повратни информации и Пет ѕвездички Детали Продавачот Оценка.ви благодариме!!!
.
6) Ние може да не падне на превозот и испрати цел да вашиот клиент е адресата откако ќе се направи исплата.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ние се добие многу добар углед од oversea клиент, бидејќи нашата добра услуга имаме богата акции.

Параметрите на стоката

Дупка Со Дијаметар Од:
GWSR1616 W20 L, GWSR1616 W30 L, GWSR1616 W40 L, GWSR2020 W20 L, GWSR2020 W30 L, GWSR 202040 L, GWSR2525 W20 L, GWSR2525 W30 L, GWSR2525 W40 L, GWSR2525 W50 L
Број На Модел На:
CGBR/CGBL
Примена:
Вртење Алатка

Подобро ви се допаѓа

Добредојдовте на од продавница ,Сите производи прикажани во мојата продавница се на располагање, може д

M4.0 X8 XD5.7 сребрена боја карбид вметнете torx завртки за Indexable ЦПУ сечење алаткиДимензиите на овие навртки : M

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

4) Гаранција ги покрива замена или поправка Решение за да ви помогне да дизајн сечење...

1pc CNC ER32 3.175 mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER323.175Стегање сила, висока т

Опис : 5 C ER32 Collet Чак Носителот ER32 Collet Чак Мелничката Струг Алатка НосителотСпецификација : Бренд Machifit Мат

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ве молиме проверете со вашиот зе

ER11 Практични 10мм кол месо тело 100mm должина Collet Чак Држачот за CNC Мелничката Струг за ER11 Collet со ER11 A НутМоде

Ако пакетот штети за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за пакет и тоа ќе се врати за нас.3) А

CAT40 ER11 2.5" collet чак алатка носителот CNC мелничкатаИнформации За Производот1 Тип : CAT40 ER11 2.5"2 Направени од има

Начин на плаќање : прифаќаат Само Зачувам во спротивно , тоа ќе биде стандардно.Превозот,манипулативнит

1pc CNC ER32 6.35 mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER326.35Стегање сила, висока то

Попуст: Нашата продавница ќе добиете 10 проценти исклучите попуст на секоја ставка купен за 100 предмети.

1pc CNC ER11 5mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER115Стегање сила, висока точнос

Добредојдовте на нашата продавница ,Сите производи прикажани во мојата продавница се на располагање, м

4) Гаранција ги покрива замена или поправка.3) Ние само бродот да Aliexpress потврди цел адреси...

Потоа добие адреса за враќање Ако сакате да се промени на адресата, pls ни email со 24 часа откако ќе се направ

2) Ако треба да се вратите, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите претставник, ги сподели

ви благодарам!!! Добредојдовте да контактирате со нас слободно најдобра ценаПлаќање : 1) да ја прифатиме A

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Враќање : 1) Купувачот треба да се

ве молиме кажете ни кој модел дали сакате.6) прифаќаме САМО враќање на оригиналниот пакет.5) Сите НЕпрода

Ве молиме негува нашиот напор.01 mm (тест на толеранција на 4d растојаниешто можете да видите на сликата по

Scroll