Новак
новиот дизајн личност Throad најновите добар квалитет круг дрво шарени печати цвет дрво обетки накит пар година

новиот дизајн личност Throad најновите добар квалитет круг дрво шарени печати цвет дрво обетки накит пар година

Достапност: Залиха
DEN 83.00
DEN 120.00


Трговија На Големо Текстура Бела Вода Капки Широк Еластична Хривнија Алка 2016 Година
новиот дизајн личност шупливи најновите добар квалитет дрво обетки накит пар 2016 година
бренд honeysuckle
материјал : дрво
големина на : внатрешен diamater 4.5*4.5 cm
тежина 9.2 g/пар

Параметрите на стоката

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
3556b
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
YULUCH
Метали Тип:
Дрво

Подобро ви се допаѓа

Овој производ е направен од природен бисер во правИ Tahitian бисери изгледаат исто,Этот продукт натуральны

младата зелен камен Повеќе tassel обетки за жениДолжина : 9cm(за)Тежина : 27g / пар(за)САД $ 0.99 / парче парче парч

Гроздобер Месечината Капка Обетки ААА Кубни Циркон AE326Предмет : Пад Обетки AE326Позлата : Бело ЗлатоМатери

HIBRIDE Зелена Капка Вода Жените Dangle Обетки За Подароци CZ Камен Долго Капка Earring За Жените Булчински Подаро

Долга Коса Chihuahua обетки е рачно изработени обетки,тоа се прави на цинк легура.Оваа деликатна мода накит

Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе сиМногу individualize, нека ви плима до одеднашДиви, личност, мн

Стандарден пакет е како на следната слика Многу висок квалитет уникатни модни дизајни ќе бидат објавен

Материјал : 925 Sterling SilverПакување : Фланелен боксери накит кесиТежина : 7.5 g Здраво! Добредојдовте на нашата

Ние и придобивките од позитивни повратни информации.Ви благодариме за вашиот гледање и добра среќа, ако

Добредојдовте на нашата ПродавницаDiscription : Скапоцен камен Тип : Трендовски Зелена Пердув Boho Обетки Уник

Цел Вредност Од 24 Земји Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Ние Секогаш Сме Тука Да

Превозот начин ќе зависи од вашата цел количество.Треба да се враќа, се бара : Чекор 1) Контактирајте со н

ПЛОЧА : Вистински Platinum Позлатен,3 Пати,Не е Лесно Да Исчезнат КАМЕН : ААА Кубни Циркони БРЕНД : ANFASNI Бренд з

Нова Мода Секси Устата Голема Капка Обетки За Девојки Панк Акрилик Црвени Усни Устата Долго Dangle Обетки B

Yulaili триаголник стил полн со романтични чувства капка обетки за слатки девојки во важни occassionПроизвод С

100% Сосема Нов Стил : Двоен Круг Капка Обетки Главниот Камен Материјал : Кубни ЦиркониОблечен Повод : Свад

EMS : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 8 денаDHL : Стигнат до најголемиот број на земји во р

Долго Монистра Синџир Фитили Бохемија Рачно Изработени Обетки Tassel Гроздобер Мода Накит Етничка Обетки

метал : слатководни бисероблик : монетабоја : pleasechosseголемина : 1010.5 mmthi е половина дупка бисери монистра ,ќ

Производ Стил : БАКНИ МЕ Домот & Мода Симулирани Бисери Бела Глеѓ Цвет Обетки Златна Боја Долг Синџир на

потоа на враќање ќе бидат issude со оригиналниот метод на плаќање.Ако објектот е неисправен...

и ако купувачот се инсистира на враќање, по нашите технички инженер проверуваат примената враќање е без

Scroll