Новак
Персоналните Сопствени смешно жаба Pillowcase 45x35cm(Една Страна) Rectang Патент за Печатење со Висок Квалитет Pillowcase Маска

Персоналните Сопствени смешно жаба Pillowcase 45x35cm(Една Страна) Rectang Патент за Печатење со Висок Квалитет Pillowcase Маска

Достапност: Залиха
DEN 199.00
DEN 240.00

Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не го купат.
Пратката 1. Со пре-shrunk ткаенина, ова pillowcase се перат на 60 целзиусови степени.Компјутерски екран производ слики и вистинските производи имаат малку боја различни, ве молиме во вид преовладуваат 4. Ако ви треба побрзо превозот услуга, како DHL, или ЕМС, ве молиме контактирајте со нас.Тоа е zippered перница случај, со zippered отворање на страна. Трговијата е прекуграничната , па тоа ќе биде потребно долго време за испорака, типичен време на пристигнувања од е меѓу 20-59 дена(различни област време на испорака е различен). Ние не се Одговорни за вашата Царина. Негативни повратни информации не може да го реши проблемот, треба да му кажете ни проблеми, Па ние може да го поправам и да бидете среќни.Обичај услугата е достапна преку испраќање ни HD слика која сакате да ја печатите.
Персоналните Сопствени смешно жаба Pillowcase 45x35cm(Една Страна) Rectang Патент за Печатење со Висок Квалитет Pillowcase Маска
Детали за производот Материјал : 50% памук, 50% полиестер.Ве молиме пополнете примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку вие веројатно нема да ја прими пратката во последните.Поради прирачник за шиење причина, навлаки можеби се 1-2 см грешка,тоа не влијае на користењето.Ако не сте примиле пакетот рок од 60 дена, ве молиме ги споделите со нас, дека ние ќе ја за вас или наплата. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме промени во Али примање адреса ПРЕД да плаќаат. Повратни информации Ако имате примено со цел, ве молиме Потврдува дека стоката непроменети . Боја : Како на сликата покаже Функција : Еко-Пријателски,Не-Токсични е прилагодено : Yes (да) Одделение : Одделение Тип : Декоративни Pillowcases Дел : вратот,грбот Употреба : се декоративни,постелнина,патување Со основни или не : само маска Шаблон тип : print Применливи Луѓе : Општ Опис на Производот Перница Внатрешна Не се вклучуваат.

Параметрите на стоката

Големина:
45x35 cm One Side
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Материјал:
Полиестер / Памук
тема count:
300TC
Шема:
Обична Обоена
Непристојни Слика:
No
одделение:
одделение А
Број На Модел На:
правоаголник
Техника:
Ткаени
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
is_customized:
Yes
Стил:
Жакард
Бренд Име:
shunqian
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шаблон Тип:
Печати
Сексуално Сугестивна:
No
Ткаенина Count:
30
Материјал:
50% памук, 50% полиестер
боја:
Како се покаже слика
Обликот:
правоаголник
Со основни или не:
Само маска
Големина:
45x35cm
Употреба:
Декоративни
Дел:
вратот,грбот
Печати:
Еден страна
Применливи Луѓе:
Универзална
Слика:
смешни жаба

Подобро ви се допаѓа

Лен Памук Класичен црвено жолта сина дизајн Перница Покрие Обичај се Печати Дома Декоративни Перници С

Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е најевтиниот превоз, ќе биде не логистика информации по напуштањето на

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го

Било информации можете да контактирате со нас и ние ќе се врати веднаш штом ќе може да.Запомнете да го вн

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди...

Било информации можете да контактирате со нас и ние ќе се врати веднаш штом ќе може да.Пакет : ПП ТорбаЗа

Краток кадифен Перница Покрие Перница Покрие [Материјал] Краток кадифен [Description] Не вклучувајќи Пополну

Бидете сигурни да се провери пред извршување на купување за да се избегне какви било негативни последиц

Бојата и Големината на Превозот 1) Зборови за пребарување перница случај, перница, навлаки за дома декор,

материјал : 2 WT / 2wayслика : на една страна / двестранаПерница внатрешна не е вклучена.Перница случај приме

Опис : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : полиестер праска кожатаГолемина : 40x40cmПримерок детали :

wyприклучокstartЖешка Стока$16.99$18.99$18.99wyприклучоккрајHoukago не Плејади аниме карактери секси девојка субару

Однапред ви благодариме за вашето трпение Плоштад големина : Правоаголни големина : 8 X8inch (20 X20cm) 14 X18inch(35 X4

wyприклучокstartЖешка Стока$16.99$18.99$18.99wyприклучоккрајНебесните Метод аниме Карактери секси девојка ноел (so

На Предната страна на случај печати на образец,на задната страна е чиста памучна линија боја...

Обичај услугата е достапна преку испраќање ни HD слика која сакате да ја печатите Топла пребарување : Пер

Сите овие се многу класичната црна и бела перница капак Цевки Работ и скриен Патент Затворање.Таа изгле

Scroll