Новак
2 парче/многу SCS10UU 10мм Линеарно Движење Топката Имајќи го лизгачот Черупка Линеарна Окното за CNC За 10мм Линеарна Окно

2 парче/многу SCS10UU 10мм Линеарно Движење Топката Имајќи го лизгачот Черупка Линеарна Окното за CNC За 10мм Линеарна Окно

Достапност: Залиха
DEN 847.00
DEN 891.84

2 парче/многу SCS10 UU 10мм Линеарно Движење Топката Имајќи го лизгачот Черупка Линеарна Окното за CNC За 10мм Линеарна Вратило 2 парче/многу SCS10 UU 10мм Линеарно Движење Топката Имајќи го лизгачот Черупка Линеарна Окното за CNC За 10мм Линеарна Окно

Параметрите на стоката

Должина:
slider Bearing
Дијаметар:
10мм
Број На Модел На:
SC10UU Линеарна Имајќи 10мм
Капацитет На Моторот:
32
Површина Грубост:
Ра 0.8
Материјал:
Алуминиум
Структура:
Линеарни Имајќи
Премази:
SC10UU

Подобро ви се допаѓа

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Она што е Топката Имајќи? Функцијата на Топката Лежишта Од мали и големи мотори со автомобил оски да еле

Опис : F717 M 7x17x6 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F717 MКоличина : 1pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со висок

2 парчиња D12mm L650mm chromed Цилиндар Линеарна Железничкиот Круг Род Вратило Линеарно Движење водич железничк

Никогаш не се Користат воВи благодариме за посетата на Ако имате потреба од други агли, и DF DB DT УЛ и други

wyприклучокstartЖешка Стока$5.19$3$6.99$4.99wyприклучоккрај

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

започнетекрајотwyприклучокstartПредмет : MR63 ZZ / MR83 ZZ / MR93 ZZТип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хр

Сребро цинк легура перница блокови KP004 KP005 KP006 KP007Имајќи хром челик GCr15 ( SAE52100, 100 Cr6 )Домување Цинклегури

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK160200 2 AS160200Големина : 160x200x5mmКоличина : 1 buc

Опис : F49 M 4x9x4 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F49 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со високи

wyприклучокstartЖешка Стока$5.19$3$6.99$4.99wyприклучоккрајHK121712 12 X17 X12HK121715 12 X17 X15HK121812 12 X18 X12HK121915 12 X19 X15HK131912 12 X19 X12HK14

Опис : F612 M 6x12x4.5 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F612 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со висо

Машки Право handh Конец ,Метрички Навој ( TK Серија) : Пакување Детали : 10 компјутер на SA6 T / K(POSA6 )

големина Φ5 (+0.013 / +0.003)*Φ13(+0.03 / +0.01)*18±0.1 железо Бакар база прав металуршки делови Прашкаста Металургија ма

Женски Право handh Конец ,Метрички Навој ( TK Серија) : Пакување Детали : 4 компјутер на SI5 T / K(PHSA5 )

Scroll