Новак
10pcs 70mm 4 Дупки Сребро Брошеви Наоѓање Поголема Безбедност Иглички DIY Накит Наоѓање

10pcs 70mm 4 Дупки Сребро Брошеви Наоѓање Поголема Безбедност Иглички DIY Накит Наоѓање

Достапност: Залиха
DEN 191.52

должина 70mm 4 дупки 10pcs/многу

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
накит наоди
Метали Тип:
Железо
Бренд Име:
ywleiao
Објектот Должина:
7cm
Објектот Тежина:
3.8g
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Безбедност Иглички
Материјал:
Железо
Карактеристично:
4 Дупки

Подобро ви се допаѓа

8 Компјутери Антички Бронза Крајот Капи Монистра Затка Наоди За 10x6mm тасев биле Кожа КабелотКоличина : 8 К

Ние ќе надградба на воздухопловната да EMS,DHL,UPSот,Fed Ex.Ние сме веледрогерија и извозникот и ние се служеа и

Кога ќе примите вашата нарачка, ве молиме да се свесни за тоа (дена не е вклучуваат викенд и одмор) ве мол

Ви благодарам многу за вашата помош.Ние ќе надградба на воздухопловната да EMS,DHL,UPSот,Fed Ex бидејќи секоја

Ви благодарам многу за вашата помош Повторно, клиент сервис е мојот приоритет број еден!Откако на вашио

Опис На ПроизводотМатеријал : clasps(Олово и никел бесплатно)Големина на : Прибл : 12mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm

Материјал : алуминиум,никел и олово слободни Големина на : Дупка Големина : прибл 7mm Квалитет : 10 групи / мн

72 грам28mm pinstem сет : прибл 0.88 грам45mm pinstem сет : прибл 0.96 грам55мм pinstem сет : прибл 1.80 грам40mm pinstem сет : прибл 0.До

Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа !Ви Благодариме! & Најдобри Желби.68 / многупарчиња / многу100 PCS 12mm Бака

Ви благодарам многу за вашата помош бидејќи секоја серија на монистра не може да биде точно идентични...

Ако имате било какви проблеми со од предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да

Боја : Антички БронзаМатеријал : БакарОбјектот спецификација : лента Со внатрешна 25mm во дијаметарОбјект

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет н

Ние специјализирана трговија на големо во Монистра, наоди и занаети Таму може да биде мала разлика во го

Секако, ние ќе остави позитивни повратни информации за нашите вид купувачи.Ние специјализирана трговиј

25мм Облека Избрани Глеѓ Тркалезна Форма Suspender клипови Хардверски Додатоци Лента Занает Пластични заб к

Секако, ние ќе остави позитивни повратни информации за нашите вид купувачи кога ќе се купи на повеќе од $

Вашата цел ќе бидат обработени и испратени во рок од 48 часа по добивањето на плаќање.4")Висок квалитет на

Контактирајте со нас ќе биде најдобар начин да се реши проблемот .Ако не сте задоволни со нашата трансак

1).вашите нарачки над $10 , ние ќе брод од тоа,и plz додадете сите наредби да се количка,тогаш плаќање заедно.2

Ние сме веледрогерија и извозникот и ние се служеа илјадници клиенти од целиот свет.Ние ќе брод од цел в

1).вашите нарачки над $10 , ние ќе брод од тоа,и plz додадете сите наредби да се количка,тогаш плаќање заедно.2

25мм Облека Избрани Глеѓ Тркалезна Форма Suspender клипови Хардверски Додатоци Лента Занает Пластични заб к

0393 инчен 1 инч=25 Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок markup, па ни

8мм Мешан Стил Круг Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 50pcs / многу K04668Материјал : СтаклоГоле

кога ќе се купи на повеќе од $100dollars Ви благодарам многу за вашата помош.Ние прифаќаме Зачувам ,кредитна к

Ние продаваме Тибетански Сребро Монистра и Шарм, се Вклопува Шарм Стил Монистра, Lampwork Стаклени Монистра

0393 инчен 1 инч=25 Исто така,Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да

Scroll