Новак
10Set/Многу Женски Машки 3,5 мм Златен Куршум Банана Конектори РК ESC LIPO Батеријата на Уредот Електричен Мотор Жица Делови

10Set/Многу Женски Машки 3,5 мм Златен Куршум Банана Конектори РК ESC LIPO Батеријата на Уредот Електричен Мотор Жица Делови

Достапност: Залиха
DEN 89.00
DEN 148.80

com/payment_method. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Дијаметар : 3. Ви благодариме!
.5 mm Златен Куршум Конектор Приклучок Пакет вклучуваат : 10 Сета ( 10 женски и 10 машки конектори ) Компатибилен со : Батеријата ESC Plug Функција : Ниска resistence, и дава најдобри електрични проток.Тие лесно се загрее и да ги преземат лемење добро.
Предмет : 3.
Добредојдовте на нашата Продавница.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка.html
Превозот
1).
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.5 m Должина : 12. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.Ние снабдување на различни R/C модели и делови . Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )
Брза Испорака, Со Следење На Број
Добиете предмети,Или испраќање /наплата
Дополнителни прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас.

Параметрите на стоката

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 2
Бренд Име:
HobbyPark
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Број На Модел На:
364003
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Хеликоптери
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
3.5 mm Златен Куршум Банана Конектори
РК Делови и Accs:
3.5 mm Златен Куршум Банана Конектори
Надградба На Делови/Додатоци:
3.5 mm Златен Куршум Банана Конектори
Важат за:
Батеријата ESC Приклучок

Подобро ви се допаѓа

Пакети вклучуваат : 1 PCS моторни рамка маска1 PCS моторни рамка2 ПАРЧИЊА имајќи

SUNNYSKY V3508580kv Outrunner Brushless Мотор за МултироторотSUNNYSKY V3508580kv Outrunner Brushless Мотор за Мултироторот Пакет Содржина

Карактеристики : 100% Сосема НовДел No : 06018Дел Име : Пред Долниот Рака Круг Pin БСодржи : 2Ве молиме обратете с

Добредојдовте На RCAWD24mm тркала продолжување адаптер, 12mm хексадецимален diamЗа Рк Хоби Автомобил 1 / 16 Traxxas Sla

Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашањ

Добредојдовте На RCAWDзаден амортизер вратоврска род, пети врска со шупливи топчињаЗа Рк Хоби Автомобил 1

baja 1 / 5 бензински далечински управувач автомобил лебдат автомобили трамвај Општи HPI КМ Исаија Батеријат

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или тре

Овие трошоци се на купувачот?s одговорност Ние ќе се потрудиме да ги исполнува вашите потреби...

Материјал : Јаглерод ВлакнаЗа електрични рк авионПакетот вклучува : 1pcs опрема за СлетувањеA=105 B=250 C=115 D=20П

htmlПревозот1).Повратни информацииБидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно в

Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите о

Вашето мислење е навистина важно за нас Но, треба да се обрне и назад такси превозот.3) Ако не можете да се

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерФункц

Li Po LiPo Батерија Огноотпорни Безбедноста Стража Безбедно Торба 220*100*75 MMКарактеристики : 100% сосема нов и в

Tarot 600 Метал Жиро Планината Tarot TL6051Tarot 600 Метал Жиро Планината усвојува Алуминиум CNC machining Ние имаме многу

Scroll