Новак
свадба корист свеќа--засекогаш Среќно Превоз Свеќа Корист бебе туш партија корист гостин подарок 200pcs/многу

свадба корист свеќа--засекогаш Среќно Превоз Свеќа Корист бебе туш партија корист гостин подарок 200pcs/многу

Достапност: Залиха
DEN 18106.00
DEN 19680.00


добредојдовте да ја посетите нашата продавница :
Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или на свадба и ќе добиете најдобра цена свадба Бебе туш услуги роденденски подарокЦреша свеќа партија украси за 200pcs/многу
1 lot = 200pcs= 200sets
Тип : Настан & Партија Материјали
Место на Потекло : Жеџијанг во Кина (Копно)
Повод : Свадба
Настан & Партија Предмет Тип : Партија Корист
свадба корист :
тема : љубов
боја : како се покаже
Кажете му на вашиот свадба гости сте навистина најде на вашиот Принца со елегантен свадба корист што изразува сите топлина и романтичен на секоја девојка е омилена бајка. На "засекогаш Среќно" Превоз Свеќа, ремек-дело на дизајн, изгледа како да е направена од Стариот Свет занаетчии. Свеќа мерки 1.5" h x 2" w x 1.25" д Прекрасен подарок кутија дизајн места превоз свеќа на црна пиедестал пред маѓепсана замокот, со бела grosgrain лента на дното, бела,сатен лак на врвот на јасно подарок кутија, и се додаваат зборовите : "засекогаш Среќно" Превоз Свеќа само под превоз Подарок кутија мерки 4.5" h x 2.25" w x 1.25"
Фото како што е подолу :
Ако овој објект има различна боја или дизајн и ќе не остави порака кој сакате, ние ќе испорака по случаен избор.
[Забелешка] : Пред цел, почитувани, pls љубезно ве молиме да проверите дали вашата адреса за е оддалечена област, ако Оддалечена Област, тоа треба да се додаде НАС$30 за далечински област испорака полнење, однапред ви благодариме!!!
Ние, исто така, имаат и други елементи, како што се следниве :

Параметрите на стоката

Повод:
Роденден,Годишнина,забава,Матура,Свадба & Ангажман,Свадба,Децата Ден
Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Број На Модел На:
WW
Материјал:
како се покаже
Тип:
Настан & Партија Материјали
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Повод:
Други Празнична & Партија Материјали

Подобро ви се допаѓа

имеПРИРОДАТА АМЕТИСТ КВАРЦЕН КРИСТАЛ ПИРАМИДА ТОЧКА ЛЕКУВАЊЕМатеријалКРИСТАЛНОТежина105112gДолжина4852mm

Бесплатен превозот Фабрика директно продажба 150 PCS / МНОГУ свадба корист Смола Едрилица место за држачот

ви благодариме на соработката.Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.4

Луксузен Свила Фан страна во Домот Подарок Кутија(Црна Боја / Бела Боја / Беж Боја)Карактеристики : Фан М

Име : Seashell Сапун Услуги рачно изработени сапунБоја : БелаТежина : 45g / еезГолемина на : 9 * 5.5 * 3.5 cmПакување :

материјал : Челик+Tasselsколичина : 50pcsanswer : ___________________________ note : whats App : +86 15167976322Превозот и испоракание обезбе

Answer : ___________________________ Note : оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација Ако треба да се плати царинск

имеПриродни Кварцен Кристал Сечење полирање на ПирамидаМатеријалКРИСТАЛНОТежина9298gДолжина4852mmШирина4

Свадба рекламирање материјали за гости "Ајде да Оди На една Авантура" Велосипед Шише Настроената партиј

Миење : рака мие Материјал : Памук Тежина : околу.50g Големина : 35cm*32cm / 13.8*12.6 инчен Боја : Случајно Пакет : со o

50 PCS Сребро Срцето Бакнување Бел Свадба Место за Држачот / Фото Држачот За Булчински Партија Место за Држ

Функција100% Сосема Нов и Висок КвалитетОдлично за било која Страна,карневалот,роденден,перформанси и та

20pcs / многу Убави Животински Облик Нерѓосувачки Челик Бисквит Секачи Торта Фондан Колаче Машина Калап з

имеПриродни labradorite Кварцен Кристал Пирамида Исцелување МадагаскарМатеријалКРИСТАЛНОТежина224240gДолжин

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(15pcs / Многу)+Прегратки & Бакнежи од Гдин & Гѓа Хром XO Шише Настроената Единствена Парти

50 Pcs Персоналните Свадба Подарок Сувенири,Срцето Make Up Огледало Корист,Прилагодена Ангажман Партија Под

Основни Детали : Материјал : природни кристал пушењето цевка Техника : Полиран Стил : Фенг Шуи се Користи

Карактеристики : Полнети & Кадифен Предмет Тип : Животни Возраст Опсег : 012 Месеци Пол : Унисекс Материјал

Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор.Важно е да се прогласи за вашиот пакет како "Производ

Сите јазични знаци се прифатливи Ве молиме да се осигурате текстот што ни остави е точно.За големината К

ДобредојдеВашето задоволство е најдобар ги охрабри за нас!Конкурентна цена;Неверојатен квалитет;Одлич

Бесплатен Превозот Нови пристигнување 500 PCS / МНОГУ љубов птица Ознака Свадба партија услуги подароци го

Боја : како на слМатеријал : Полиестер и БамбусМодел : ЦрешаДолжина : Околу 22cmСе одвиваат дијаметар : Приб

Бела tealight е вклучена Ве молиме ни email пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Лесен и удобен за носење.Модерен и не е лесно да падне.Одлич

имеПриродниот Сон Аметист Кварцен Кристал Пирамида Исцелување КинаМатеријалКРИСТАЛНОТежина4852gДолжин

свадба подарок од не ' Рѓосувачки Челик Засилувач со Вино, Плута Рачка страна услуги Роденден Сувенири П

50 Pcs Бебе Туш Подарок За Гостите Розова Боја Кристал Крштевањето Корист Деца Роденден Врати Подарок Беб

Scroll